Jan Wieczorkowski

7,7
15 682 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jan Wieczorkowski

Kiedyś mogłem go oglądać, a teraz..... jak go widzę to mam ochotę strzelać do telewizora ! Kiedyś, za dawnych czasów (Pokoju 107, czy nawet początków Klanu) mogłem go oglądać, ale potem - czy to w Klanie, czy (o zgrozo) w Fali Zbrodni - widząc jego facjatę miałem ochotę w najgorszym wypadku go zastrzelić, a w najlepszym wyłączyć telewizor ! Chodząca tragedia !

cOOba

Mam podobne odczucia. W "Pokoju 107" był naprawdę świetny i zapowiadał się na fajnego aktora. Niestety, potem było już gorzej. Niesamowicie drażni mnie ten gościu. Jest strasznie cwaniakowaty. Myslę, że jest wielu mlodych aktorów, którzy spokojnie mogliby go zastąpić, tylko trzeba dać im szansę.

Martin_Eden

a mi się coraz bardziej podoba.. a kiedyś nie mogłam się do niego przekonać, wydaje mi się dużo bardziej autentyczny

wizzy

Zgadzam się z osobą powyżej. Chłopak się "wyrobił" . Jak dla mnie gra najlepiej ze wszystkich aktorów "Teraz albo..".

Blair

Hmmm... wyrobił się, ale chyba jak figurka z brązu na dnie klozetu ! Tyle, co mam na jego temat do powiedzenia, bo szkoda mi czasu na komentowanie jego rzekomego 'talentu' !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones