Jan Wieczorkowski

7,7
15 674 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jan Wieczorkowski

Pytam się autora tej ciekawostki co znaczy "arystokracja rabczańska"? Że z Rabki rozumiem, znaczenie słowa arystokracja rozumiem ale co oznacza "arystokracja rabczańska" w XXI wieku to już niekoniecznie... to nie XVIII czy XIX wiek, że mamy podział społeczeństwa na arystokrację i resztę. Czym tu się chełpić? Arystokracja... chyba szlachta parciana. Z niego taki arystokrata jak ze mnie Mata Hari...

saike

Iż jestem mieszkanka rabki moge udzielic ci odpowiedzi :) autor okreslil go arystokrata (chociaż nim nie jest ) przez status spoleczny wszyscy wiedza kto to i co posiadaja , Wieczorkowscy maja polowe Rabki i mozliwe że niedługo kupia cala rabke bo ich stac ( artykuł odnosnie najnowszych informacji rabczanskich http://podhale24.pl/aktualnosci/artykul/18616/Jest_trzech_chetnych_na_zakup_akcj i_uzdrowiska_w_RabceZdroju.html

saike

Chyba tutaj kogoś boli, że komuś się powodzi...

goslawa25

nie boli ale mam uczulenie na głupotę... i nie dam sobą manipulować i wmawiać durnot. A poza tym, która część mojej wypowiedzi sugeruje zazdrość spowodowaną majętnością? To, że wg autora ciekawostki, Jan jest arystokratą rabczańskim to nie zasługa Wieczorkowskiego. Cała moja wypowiedź jest w tonie niezrozumienia podziału społeczeństwa XXI w na arystokracje i resztę. Ale jak Nikaaaa wyjaśniała, bliżej mu do nowobogackich niż do arystokracji.

saike

No, taki z niego arystokrata i aktor, jak z koziej ... saksofon, a ze mnie patriota (a zaznaczam, że z patriotyzmem w stosunku do tego PL grajdołu nie mam nic wspólnego) !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones