Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
85 193 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham

Jason to jest król kina akcji.Filmy z nim są rewelacyjne.

rado_filmaniak

skończysz 12 lat to zmienisz zdanie

villain

Człowieku weź wypierd"laj stąd,widać że nie masz nic innego do roboty jak tylko krytykować Stathama.Chciałbyś tak wyglądać a po awatarze widzę że ważysz jak 3 Stathamy....

kacper3355

i po co ta agresja

villain

po co ta agresja się pytasz? bo jesteś wyjątkowo bezczelny, swoim trollowaniem przebijasz dangerisa i kapitanaorzecha

villain

Nie rozumiem jednego w twoim postepowaniu villain.Dobra nie lubisz Stathama,ok.To w takim razie po jaka cholerę dalej oglądasz filmy z jego osobą.Nie rozumiem tego.Mi nie podobają się te na żenujacym scenariuszu opatre komedyjki z polskimi pseudoaktorami i bezwartościowe serialiki typu M jak miłość,Na wspólnej itp.No i widzisz jak nie lubie tego oglądać ,to na siłę tego nie oglądam.Nie trolluje i nie wystawiam niskich ocen bo musze czuć sie tym dowartościowany albo szukać zaczepki do innych.

bloodman1009

naprawdę myślisz że je oglądam ?
i chyba ty trollujesz bo ja wcale

villain

Tym postem mi tylko potwierdziłeś tylko jedno.Jesteś żenującym trollem z uszkodzoną psychiką.

villain

Człowieku nie masz nic innego do roboty jak tylko krytykować stathama ?
24/h siedzi na forum i wyczekuje aż ktoś napisze nowy post w którym mówi że lubi stathama to ten musi sie dopier*olić i powiedzieć jaki to ten ktoś jest przy*ebany bo lubi Stathama....

kacper3355

widzę że wiesz o co chodzi, jak mnie zastąpisz na troche to sobie wezme wolne

villain

Villain : Jeśli nie Statham to kto ? Jeśli chodzi o współczesne kino akcji .

użytkownik usunięty
użytkownik usunięty
rado_filmaniak

Królem kina akcji na zawsze pozostanie Bruce Willis :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones