Jean-Marc BarrI

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/4121/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":803,"rate":7.922789539227895,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/4121/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":5,"rate":7.6,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}},{"id":2,"name":"director","above5p":false,"career":{"name":"reżyser"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/4121/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":3,"rate":6.666666666666667,"desc":"oceny","profession":"pracy reżysera"}},{"id":3,"name":"cinematographer","above5p":false,"career":{"name":"operator"},"ranking":{"name":"Zdjęć","link":"/person/ajax/roles/4121/3","url":"/ranking/person/cinematographer"},"rating":{"count":2,"rate":5.5,"desc":"oceny","profession":"zdjęć"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/4121/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":2,"rate":5,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/4121/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":1,"rate":6,"desc":"ocena","profession":"pracy producenta"}}]
7,9
803 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jean-Marc Barr
  • Znam go tylko z tej jednej roli - Jacquesa w "Wielkim błękicie". Zagrał tak sugestywnie, że kibicowałem każdemu jego nurkowaniu i nerwowo je przeżywałem. Nazwałem go "Delfinkiem". A kiedy w ostatniej scenie odczepił się w morskiej otchłani od liny zabezpieczającej i popłynął w ciemność za wyimaginowanym delfinem - płakałem jak dziecko!

  • visionner to dokładnie tak jak ja (: film jest wprost niesamowity. Barr gra genialnie zamkniętego w swoim świecie, niedostosowanego, wrażliwego...człowieka? człowieka, który nie do końca utożsamiał się ze swoim człowieczeństwem. chciał żyć jak delfin, w błękicie. wielkim.

  • hulalula ja tez plakalam! myslalam, ze tylko u mnie moze wystapic taka dziwna reakcja, ale widze ze nie jestem sama :)

  • torensia A wiecie, jaka była moja reakcja po obejrzeniu tego filmu? Biegiem do kasy po bilet na następny seans! A następnego dnia znowu, ale już tylko 1 raz, bo kasa mi się skończyła. A potem jak odkryłem, że jest druga, nieco różniąca się w szczegółach wersja omal nie oszalałem, bo znam ten film na pamięć. Naprawdę nie pamiętam ile razy widziałem ten film z VHS a potem DVD. Rozwala po prostu. A J.M. Barr jest genialny, po prostu...