Jennifer Aniston

Jennifer Joanna Aniston

8,3
51 581 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Aniston

Za urodę zasługuje na 10 xD nie wiem czemu dalem 9...

kazek92

Z, której strony ona jest niby ładna? Jej uroda jest tak przeciętna jak gra aktorska, która jej słabo wychodzi.

veronicah

No właśnie . A co się stanie za pare lat gdy będzie już starsza i jej uroda zgaśnie, chyba nie zadowoli nas swym talentem ?? Moim zdaniem jest do bani, zabierzcie jej urode a nic nie zostanie

Arjanna

A zapomniałam za serial Przyjaciele w którym dobrze zagrała daje jej 4

Arjanna

Oj dajcie spokój, pokażcie mi 40 letnią babke która tak rewelacyjnie wygląda. W życiu patrząc na nią nie można dać jej tylu lat.!

Trzyma się rewelacyjnie i od paru lat kompletnie nie widać tego że ma tyle lat ile ma.
Jak dla mnie świetnie, a szczególnie teraz wygląda wprost kwitnąco.

Dla mnie np. Jolie, która jest młodsza o 6-7 lat wygląda dużo gorzej i w ciągu 3 lat bardzo zmarniała, w tym czasie natomiast Jen rozjaśniała.

dziabonczek

dziewczyny z zazdrosci pisza:) same chcialyby miec taka ladna buzke a to ci peszek...hehe takie zycie

harom

Jeny teraz se inny temat znależli... Ja się już do tego nie mieszam, Ale nie.. (co do ostatniego)

dziabonczek

jolie urodziła trójke dzieci aniston - żadnego. to ma duzy wpływ na organizm i urode.
poza tym aniston wyglada jak zwykła dziewczyna,nie jestem zazdrosna,ale akurat jej fenomenu nie potrafie zrozumiec...

ashtraygirl

Jolie urodziła 3 dzieci, fakt, ale śmiem twierdzić że to nie przez ciąże aż tak zmizerniała.(myśle że to wyczerpanie gromadką dzieci, o ile się nimi opiekuje sama, a nie z nianiami). Kobiety rodzą nawet 5 dzieci i wyglądają lepiej niż ona. Bez przesady, poród i ciąża nie przytrafiły się tylko Jolie.

Chociaż, fakt faktem,że to po urodzeniu bliżniaków bardzo schudła, jej ręce stały się sine a ciało troszke zwiodczało. Nie mówiąc juz o nogach.
Ale nawet to że ma matową cere, troszke zaniedbane włosy, zmarszczki...to wszystko sie na siebie nakłada i tak oto Jolie, ktora ma 34 lata wygląda dużo gorzej niż 40 letnia Aniston. Po za tym jej uroda jest strasznie "mocna i surowa", zero jakiejś delikatności w tym jak wygląda.Właśnie brakuje jej tej zwyczajności którą ma Aniston.

Ale to rzecz gustu, nie którym się to podoba, nie mówie że nie . :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones