Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 143 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba

do Złotej Maliny, w tym 6 w jednym roku. Widzę przed nią świetną przyszłość.

Ale fajniutka to jest:)

Barabarasz

dokladnie, 8 nominacji do zlotej maliny i 1 nominacja do zlotego globu. Wybitna aktorka nie ma co...
A srednią ocen na filmwebie ma tylko troszeczke gorsza od Angeliny Jolie, ktora jest bardzo dobrą aktorką.

Enemie

Kolejni ,,ynteligenci'' którzy nie rozumieją o co tak naprawdę chodzi w Złotych Malinach. Radziłbym troszkę poczytać zanim zaczniecie się wypowiadać w jakimkolwiek temacie. No chyba, że lubicie się kompromitować.

btw wszystkie serwisy podają, że jak na razie Alba ma 3 nominacje(choc za Love Guru też pewnie dostanie).

Enemie

Kolejni ,,ynteligenci'' którzy nie rozumieją o co tak naprawdę chodzi w Złotych Malinach. Radziłbym troszkę poczytać zanim zaczniecie się wypowiadać w jakimkolwiek temacie. No chyba, że lubicie się kompromitować.

btw wszystkie serwisy podają, że jak na razie Alba ma 3 nominacje(choc za Love Guru też pewnie dostanie).

Hanni_2

Kolejny błyskotliwy, który ma problem ze zrozumieniem odrobiny ironii.

Barabarasz

Faktycznie nie jestem na tyle błyskotliwy, żeby dostrzec cokolwiek innego poza głupotą w kłamliwym zdaniu ,, 8 nominacji
do Złotej Maliny, w tym 6 w jednym roku''

Hanni_2

Dodawanie i odejmowanie w zakresie 10:
http://jessica.alba.filmweb.pl/o7176/Jessica+Alba/nagrody

Nie dziękuj.

Barabarasz

Pod linkiem, który podałeś są tylko 3 nominacje z 2006 roku za najgorszą aktorkę, w 2008 za najgorszą aktorkę i w 2008 za najgorszy duet. To tyle w kwestii umiejętności dodowania do 10, a właściwie to do 3;p

Barabarasz

Faktycznie Barabarasz, Hanni ma chyba racje. Zauważ, że tytuły się powtarzają. Mnie Barabaszu nie przekonują Twoje słowa, jak 2000 lat temu Żydów, które doprowadziły do zdrady Chrystusa.

MaxPayne

Chodzi po prostu o to, że jedna nominacja była za więcej niż jeden film.
Alba była nominowana po kolei za wszystkie swoje filmy z danego roku, co jest tylko potwierdzeniem ,,wartościowości'' i ,,rzetelności'' tych nagród. Cudzysłów jest jak najbardziej potrzebny, ponieważ, gdyby ocenianie było rzetelne, to za Good Luck Chuck, film powinien dostać Złotą Malinę, ewentualnie Cook nominację do tej Złotej Maliny, ale Alba?
Tak samo w Awake, film był w miarę dobry, ale na pewno byłby lepszy gdyby nie ,,Anakin'', co w tym filmie zawaliła Alba, że zasłużyła na tą nominację? Z rok już czytam wypowiedzi różnych osób o Albie i bardzo często się powtarza, że jej gra aktorska jest ,,drewniana'' i że w każdym filmie gra tak samo. Ciekawe czy dożyje dnia, w którym ktoś to udowodni na przykładach.

Hanni_2

Czy w którymkolwiek miejscu napisałem, ze ma nominacje za 8 filmów, czy 8 nominacji? to jest chyba zasadnicza różnica, i niezaprzeczalnym faktem jest że w 2008 roku zdobyła ich 6!

Do samej Jessici nic nie mam. Lubię ją tak jak lubię wszystkie piękne nieznajome, ale jej kunszt autorski delikatnie mówiąc nie jest jeszcze dopracowany. To taki amerykański odpowiednik Marty Żmudy-T. z naszego rynku.

Jeśli chodzi o Złote Maliny jest to nagroda o tyle specyficzna, że bierze pod uwagę tylko filmy z box office'ów. Każdego roku z tych blisko 1000 filmów które powstaje tylko w USA, pewnie z 900 nie nadaje się do oglądania, natomiast tylko "obrazy" popularne, z szerokiej dystrybucji kinowej są brane pod uwagę przy nominacjach do "Malin". Wg tego kryterium, nominowani i tak się mieszczą w górnych 10%.

Barabarasz

Problem w tym, że ona nie ma 8 nominacji, tylko 3 nominacje za 8 filmów. Mam nadzieję, że zaakceptujesz kiedyś ten niezaprzeczalny fakt;) Przypominam również, że kiedyś Złotą Malinę dostał Bush(za najgorszą aktora i za najgorszy duet razem z Condie Rice) tak, więc są to bardzo specyficzne nagrody.

Hanni_2

Szkoda się strzępić. Widocznie białe jest czarne. Koniec tematu.

Barabarasz

Jeśli kończysz temat, to znaczy ze wreszcie zrozumiałeś swój błąd. Cieszę się, że mogłem Cię naprowadzić na właściwą drogę;p

Barabarasz

Na zakończenie tego tematu.....Złotej Maliny.

Do tej nagrody nominowani byli wybitni aktorzy i wybitne aktorki.
Czy nagle przestali poprawnie grać swoje role.
Aktorzy się tą nominacją i "nagrodą" nie przejmują, to wy się tym przejmujecie, podniecacie i rozprawiacie czy ktoś na nią zasługuje czy nie.
To jasne, że Barabarasz jej nie lubi więc musiał przyłożyć jej fanom.
I tak to wygląda na FW, jeden drugiemu chce przyłożyć.

MaxPayne

Ogłoszono nominacje do "Złotych Malin 2009". Nasza Jessica dostała kolejne dwie nominacje za dwa filmy (choć Hanni pewnie stwierdzi że to nie są dwie tylko jedna i pewnie za 4 filmy).
Tym samym po raz kolejny potwierdza swój talent, choć niestety "The Love Guru" nie miałem jeszcze przyjemności obejrzeć.

Chcę ponadto zdementować plotki p. Sweet jako żebym nie lubił p. Alby. Bardzo ją lubię, baaa, czasami mi się nawet potrafi ładnie przyśnić:)

Barabarasz

Buahaha, widać jesteś kolejnym masochistą, który lubi jak udowadnia mu się jego głupotę. Udowodnienie, tego, że jesteś idiotą jest bardzo proste:

http://www.imdb.com/name/nm0004695/awards (tu jeszcze, brak aktualizacji, nie dodano 4 nominacji)

http://en.wikipedia.org/wiki/Razzie_Award_for_Worst_Actress Tu są wymienione jej 3 nominacje+ jedna za duet filmowy

http://www.bestjessicaalbasite.com/awards.html

Wyraźnie jest napisane nomination, nie nominations

Ile razy jeszcze mam powtórzyć, że ona dostaje 1 nominacje za kilka filmów? Powoli staje się drugim ,,Sly'', który za każdy film dostawał nominację.

btw nieźle pojechała po O'Reillym;p

Hanni_2

Ponosi Cię straszliwie.

Umyka Ci logiczny fakt, że nagroda jest jedna, ale nominacji kilka. W tym roku jest nominowana w jednej kategorii ale za dwa filmy, więc nominacje są dwie, bo zajmuje dwa miejsca (z 5-ciu bodajże).

Rozumiem Twój tok myślenia, ale można rozumieć nominację jako dla aktorki albo jako za film. Jessica ma "nieszczęście" dostawać nominacje w pakiecie, dzięki czemu jej osiągnięcia są "niedoceniane" przez takich jak Ty. Gdyby odgrywała swoje role raz na rok, wszystko byłoby klarowniejsze.

Tymczasem potwierdza się zdanie założyciela tematu, że kariera Jessici rozwija się właściwym jej talentowi tempem.


Barabarasz

Ponosi Cię straszliwie.

Umyka Ci logiczny fakt, że nominacje jest jedna, ale przyznawana za kilka filmów. W tym roku jest nominowana w jednej kategorii ale za dwa filmy, więc nominacja jest jedna, bo zajmuje jedno miejsce(z5 -ciu).*

Rozumiem Twój tok myślenia**, ale nie można rozumieć nominację jako dla aktorki albo jako za film. Jessica ma "nieszczęście" dostawać nominacje w pakiecie, dzięki czemu jej osiągnięcia są przeceniane przez takich jak Ty. Gdyby odgrywała swoje role raz na rok, wszystko byłoby klarowniejsze. Tymczasem potwierdza się zdanie założyciela tematu, że kariera Jessici rozwija się właściwym(dobrym) jej talentowi tempem.






* 4 pozostałe w tym roku to Hudson, Hilton, Diaz i obsada,, The Women''
w 2007 4 pozostałe to Keaton, Cutbeart. Lohan + obsada jakiegoś filmu. W 2005 to McCarthy, Duff, Lopez Reid.

** Gdyby przyjąc Twój tok rozumowania to w 2005 mielibyśmy 7 nominacji, w 2006 5, w 2007 znów 7, a na przykład w 2001 9 nominacji, podczas gdy liczba nominacji jest STAŁA.

Hanni_2

Jeszcze może jeden przydatny głos w nasztym dialogu. Przeczytaj uważnie (cytat z newsów filmwebu):

"Niewiele mniej nominacji otrzymał "Slumdog. Milioner z ulicy", bo aż 10. Oscarów może zdobyć jednak mniej, gdyż dwukrotnie został nominowany w jednej kategorii – najlepsza muzyka."

Podpowiadam: nominacji jest 10 mimo że kategorii 9. To tak jak Jessica, która w jednym roku nominacji miała 6, mimo że w dwóch kategoriach i "tylko" za 3 filmy.

Barabarasz

Jeżeli nie widzsz różnicy między napisaniem:

* 2008 (81st)
o "Jai Ho" – Slumdog Millionaire • Music: A.R. Rahman • Lyrics: Gulzar
o "O Saya" – Slumdog Millionaire • Music and Lyrics: A.R. Rahman and Maya Arulpragasam
o "Down to Earth" – WALL-E • Music: Peter Gabriel and Thomas Newman • Lyrics: Peter Gabriel

a

* Jessica Alba - The Eye / The Love Guru
* Annette Bening, Eva Mendes, Debra Messing, Jada Pinkett Smith and Meg Ryan - The Women
* Cameron Diaz - What Happens in Vegas
* Paris Hilton - The Hottie and the Nottie
* Kate Hudson - Fool's Gold / My Best Friend's Girl


To jest mi bardzo przykro. Ale to świadczy tylko i wyłącznie o Twojej głupocie. Ponieważ nominacje dla Slumdoga zajmują 2 miejsca, a nominacja dla Alby tylko 1, dlatego mówimy o 2 nominacjach za 1 film dla slumdoga i o 1 nominacji za 2 filmy dla Alby.

Hanni_2

A tak z innej beczki

http://pl.youtube.com/watch?v=5i07_KT0Ln8

Hanni_2

Nie da się ukryć, że jesteś wielkim fanem Jessici i nie winie Cię za to, jednak jakkolwiek byśmy sobie nie tłumaczyli tych licznych nominacji, faktem pozostaje że jest przez szanowne gremium od "Złotych Malin" regularnie dostrzegana. I nie chodzi im tylko o urodę.

Jako, że w co drugim mailu mi ubliżasz, ostatecznie kończę dyskusję.

Barabarasz

Tak jestem fanem Alby, ale nie zwalnia mnie to z obowiązku pisania o niej prawdy, a prawda jest taka, że dostała 4 nominacje do Złotej Maliny, problem w tym, że jest ona nominowana za każdy swój film, podobnie jak to wcześniej miało miejsce z filmami z Stallone(4 zwycięstwa+ 9 kolejnych nominacji). Dlatego takie nominacje tracą jakąkolwiek wiarygodność. Filmy z nim(stallonem) zarobiły na biletach w samych stanach grubo ponad 1,5 miliarda dolarów, na całym święcie będzie to pewnie z 4 miliardy, do tego dochodzą wpływy z dvd. Jak, więc ocenić mamy oceniać Stallone'a? IMHO pozytywnie ponieważ ludzie chcą oglądać filmy, w których występuje. Średni dochód z filmów z Scarlet Johansson wynosi w Stanach 21 milionów dolarów, z Albą 45 milionów(tyle, że 2 z 11 filmów trafiły od razu do dystrybucji DVD, jeśli liczyccby tylko te 9 filmów, które trafiły do dystrybucji kinowej to wpływy wyniosłyby 55 milionów dolarów) filmy z Angeliną zarabiały średnio 49 milionów. Oczywiście Angelina i Scarlett również grały w filmach, które od razu poszły do dystrybucji na video czy dvd, jednakże mimo to filmy z Albą są średnio rzecz biorąc najlepiej zarabiającymi filmami, nie zapomnijmy również o tym, że Alba miała najtrudniejszą drogę, w końcu nie miała ojca za ojca Johna Voighta i nie była muzą Allena.

Barabarasz

No to się doczekała swojej pierwszej maliny. Myślę, że to nie koniec. Młoda jeszcze jest.

Barabarasz

jak Ją oglądam to mi w gaciach z przyjemności fredzio podskakuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones