Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 143 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba

http://film.onet.pl/wiadomosci/zlote-maliny-2010-znamy-pierwszych-zagrozonych,1, 4099004,wiadomosc.html

cola_1988

masz się z czego śmiać...... wcale nie dostanie malin... bo jest śliczna

megatron22

a poza tym ma wiecej talentu niż inne aktorki

użytkownik usunięty
cola_1988

Czyli jest zauważana mimo że nie robi szumu koło siebie . Ale to nie pierwsza jej malina , wiele szacownych aktorek też dostało ( chocby Halle Berry ).

no jest jest ale aktorka z niej marna;p

Dokładnie... "lepsze" też dostają :]

anulka88

dokładnie.. a alba z nich wszystkich najpiekniejsza!

megatron22

chyba zwariowałeś/as

megatron22

Megatron22:
1571249
napisz wiadomość
Lokalizacja:
zabierzów
Ostatnie logowanie:
wczoraj


Co ja widzę- decepticon z 22 na końcu z zabierzowa miejsowości gdzie mieszkał starscreem22. Strscreem 22 nieładnie, bardzo nieładnie, oszuście.

ObiWanKenobi444

teraz \to wpadł jak śliwka w kompot oszust jeden...... skrimmer to też jego konto na pewno

cola_1988

Tego skrimmera to ja nie kojarzę, a starscreem ma chyba inteligencję przedszkolaka, że myślał że nikt nie obczai tak głupiego podstępu.

użytkownik usunięty
ObiWanKenobi444

Masz ludzi albo mnie za idiotów , Ktoś z was wyjechał tanią prowokacją . Stworzenie konta żeby się ze mną kojarzyło ( podobna nazwa i cyfra ) . Taką tanim chwytem posługujesz się ( ty albo cola , nie wiem ) .
Jak masz problem to napisz o co ci biega a nie rób takich dziecinnych podchodów .
TEN MEGATRON22 to pomysł jakiegoś idioty ( któryś z moich wrogów ) więc nie ma się czym przejmowac .

Nie wierzę ci. Pewnie stworzyłeś to konto, żeby udawać, że masz jakichś sojuszników. Tak własnie robią trolle. W każdym bądź razie nie zrobiłem tego ja, wątpię też czy któryś z moich znajomych miał ochotę się w to bawić.

użytkownik usunięty
ObiWanKenobi444

I stworzyłem o tak podobnej nazwie i cyfrą 22 . hahahahha . Jesteś debilem ,. właśnie to potwierdziłeś .

Raczej debilem jesteś ty bo wymyśliłeś taką a nie inną nazwę swojego trollowskiego multikonta.

jesteś żałosny tylko ciebie stać na takie rzeczy nikt cię nie popiera wszyscy sie z ciebie śmieją na pewno zrobiłes sobie konto sojusznicze a tak na prawde to jesteś ty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones