John Hurt

John Vincent Hurt

7,9
23 966 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Hurt

Potwierdzono, że zmarł dzis w wieku 77 lat po walce z rakiem.

Niech mi ziemia lekką będzie.

palesilence

O matko, co za niefortunnosc. Autokorekta zmieniła słowo "mu" na "mi"... Eh.

palesilence

Tobie też niech będzie, już zawczasu. :D PS. Autokorekta jest dla słabych.

hitman4334

ty z tych mocnych... Filmweb, rocznik 2009... Dzień niepodległości : Odrodzenie - 10/10... jebnąłem z krzesła po tej ocenie. 10 to arcydzieło, widać g... w życiu widziałeś, że Sztanga i Cash to dla ciebie arcydzieło... i inne takie typu filmy...

Shaker82

Ano widziałem, i to co z przodu wycieka też widziałem. :)
Uwielbiam wyciąganie teczek, sprawdź jeszcze w szafie Kiszczaka, może tam też coś o mnie jest. :'D
Można osobiste pytanie? Brandzlujesz się patrząc na swoją datę założenia konta w tym serwisie? Czy nazwa "Shaker" ma z tym coś wspólnego?

hitman4334

głodnemu "chleb" na myśli... Jakbyś był inteligentny to wiedziałbyś co to shaker, ale o to cię nie podejrzewam bo przypier*** się o byle g*** jak już poprawione, takie coś dopiero jest słabe, ale widać masz o sobie inne zdanie, więc zostań w tym swoim świecie i nie pisz byle pierdół na forum, chyba, że nabijasz posty... co też było by słabe...

Shaker82

>wjeżdzanie na kogoś,bo ma inną opinię

xDDDDD eutanazja,polecam

ReggaeMan678

Wjeżdżanie na kogoś bo się pomylił, później poprawił to w takim razie co ? mówiąc twoim językiem xDDDDD - eutanazje -znasz z autopsji ? przyjęło się w twoim otoczeniu, że polecasz ? gratuluję. Czemu skasowałeś wyższego posta pod tym pierwszym nickiem ? załóż jeszcze ze 4 konta i odpisuj za każdym razem z innego...

palesilence

Ten cholerny rak wszystkich wykończy :/

Nes_s

Niestety

użytkownik usunięty
palesilence

Opuścił nas kolejny wybitny aktor :(

palesilence

Dlatego ja sprawdzam komentarz 5 razy, zanim go wyśle

Liliala

Świetny aktor, wielka szkoda. Rak to okropna i podstępna choroba.

użytkownik usunięty
Liliala

Był cudownym aktorem, każdy film z nim wyżej oceniałam, wielka strata...

palesilence

Smutny dzień,wielka strata dla miłośników kina.Prawdziwa legenda, najjaśniejsza z jasnych gwiazd zgasła. RIP John x

Vitaminum0

Też żałuję. To był aktor z wysokiej półki.

Vitaminum0

Dokładnie!

palesilence

Nie zgasła !
Nie świeci już na dole ale goreje na nieboskłonie !

gekoniak

Tak pozostaje nam blask ze szklanego ekranu.

gekoniak

Tak jest! Zagrał w wielu filmach, możemy Go nadal wspominać na ekranie... Nieodżałowana strata... Mój idol z czasów nastoletnich, aż do teraz..

cwaj

też go lubiłem. A tu niedługo już rok minie

palesilence

Niedługo rocznica... Szkoda

Brysio_waleczny

No szkoda........... ale PSG wygra Ligę Mistrzów na pocieszenie i wszystko będzie super. ALLEZ PARIS!!!!!!!!!!!!!!!!

Dawid_Bochenski

XD niezły bait

palesilence

W Alien też umarł pierwszy, zobaczymy czy kolejność z filmu zostanie zachowana....

palesilence

Kurcze ale się dowiedziałem troszkę z opóźnieniem. :-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones