John Rhys-Davies

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/7252/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":14552,"rate":8.531061022539857,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"dubbing"},"ranking":{"name":"Głosu","link":"/person/ajax/roles/7252/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":765,"rate":8.811764705882354,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/7252/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":230,"rate":7.860869565217391,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/7252/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":9,"rate":8.444444444444445,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}},{"id":19,"name":"archivalMaterials","above5p":false,"career":{"name":"materiały archiwalne"},"ranking":{"name":"personPage.toproles.ranking.proffesion.19","link":"/person/ajax/roles/7252/19","url":"/ranking/person/archivalMaterials"},"rating":{"count":6,"rate":9.666666666666666,"desc":"ocen","profession":"materiałów archiwalnych"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/7252/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":3,"rate":6,"desc":"oceny","profession":"pracy producenta"}},{"id":17,"name":"originalMaterials","above5p":false,"career":{"name":"autor materiałów do scenariusza"},"ranking":{"name":"Autorów materiałów do scenariusza","link":"/person/ajax/roles/7252/17","url":"/ranking/person/originalMaterials"},"rating":{"count":2,"rate":8,"desc":"oceny","profession":"materiałów do scenariusza"}}]
8,5
14 552 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Rhys-Davies
 • Pamiętam go z Indiany Johnsa i wtedy było już tak stary, jak dziś w 2015 roku:-) . Jak on to robi, że zestarzal się za młodu i taki już pozostał;-) ?
  A tak poważnie, to dziwne jest życie aktora w Hollywood. Możesz być niezłym aktorem, czasem nawet świetnym, a zawsze zostaniesz przecietniakiem z filmów klasy B i częściej C.

 • dredjack Życie jest pełne przypadków (nieporządku, tego co nierozumne), w tym takich, których podstawą są znajomości, układy albo ich brak.

 • Uh_Huh Panie, co za bełkot, kończ waść, wstydu oszczędź. Na ch*j się wypowiadasz w każdym temacie jak leci, wypisując te swoje bzdurne wypociny.

  Wracając do tematu, po pierwsze to faceci zazwyczaj lepiej się "konserwują", dalej jest genetyka (głównie), używki, gówniana dieta i stres związany ze sławą/innymi problemami, zmiksować ze sobą, zostawić na jakiś czas, żeby "przesiąkło" i voila, mamy młodego starca. W tym momencie człowiek się budzi i zaczyna zmieniać życie, stąd też dalej już trzyma się "lepiej". Facet ogólnie nie miał kolorowo. Wystarczy poczytać nieco więcej niż ciekawostki na FW, które często I tak są z dupy, gdyż ta strona jest rajem dla bajkopisarzy, samozwanczych filozofów i pseudokrytyków.

 • Darkonix12 Krótko i zwięźle: zawsze jesteś taki prostacki? Bez odbioru.

 • Uh_Huh Ale Ty niesamowite pierdoły opowiadasz. Pracujesz jako medium czy jakaś inna wróżka?

 • Darkonix12 Zanim zaczniesz używać znanych powiedeń (kończ waść wstydu oszczędź) to najpierw zapoznaj się z ich znaczeniem bo sam się ośmieszyłeś tylko i to jeszcze w komentarzu którym chciałeś ośmieszyć kogoś innego

 • Uh_Huh Wlasnie szukalem zapomnianej nazwy serialu "Sliders - piaty wymiar" po nazwisku Johna Rhys-Davis przypadkiem natknąłem sie na ten post. Trafiles komentem w punkt. Jesli chcesz osiagnac sukces w czym kolwiek to najwazniejszy jest chyba miks kilku rzeczy: trzeba miec talent, wiedziec czego sie chce, determinacje (siłe, przełamywanie wstydu, strachu czasami), szczescie i zeby ci ktos pomogl troche tez nie zawadzi (te znajomosci). Czesto jak czlowiekowi ktos podstawia noge lub ma "niefart" rezygnuje z marzen. Pozniej starzeje sie i juz sobie wiecej tych "ambitnych" celow nie stawia.

 • Uh_Huh Mimo ze Davies wyglada na twardziela i takich grywal wcale nie musi byc taki w zyciu i moze tutaj mamy do czynienia z takim przypadkiem. Z autopsji znam wiele "miernot - sredniakow" (oczywiscie nie z dziedziny filmu) ktore porobily "kariery" i ludzi "wybitnych" ktorzy mieli "niefart", "brak łokci" , koneksji.