Krzysztof Kolberger

Krzysztof Marek Kolberger

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/364/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":4591,"rate":7.888259638423001,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/364/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":164,"rate":8.439024390243903,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/364/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":50,"rate":7.78,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/364/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":2,"rate":9.5,"desc":"oceny","profession":"występów osoby"}}]
7,9
4 591 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Kolberger
 • Gdzie już spotkałem mnóstwo wpisów ze dobrze tak żydowi czy koniec promowania żydostwa w Polsce ... Więc naprawdę nie wiem czy tylko ten nasz naród jest tak ciemny i ograniczony w swoim myśleniu czy tak jest też wszędzie .

  Patrząc na internet wyłania sie obraz Polaka który potrafi tylko pluć jadem i mówiąc dosadnie pie**olić e o TVN o PO o UE i o ŻYDACH więc dno to jest wielkie dno !

 • ninja_4 Nieuzasadniona nienawiść i frustracja tak już zatruła wielu mozg że ta frustracja zamienia sie w obłęd a życie jest zbyt piękne by sie przejmować tym czy ktoś jest żydem lub czy ogląda TVN gdzie ja np fakty oglądam codziennie i co ? Komuś to pewnie przeszkadza.

 • ninja_4 Polacy nienawidzą żydów bo są cwaniakami, robią pieniądze, w uja robią polaczków itp itd :3 Ja tam żydów szanuje za hucpę i inne. Naród kupców...

 • ninja_4 bardzo cenię Kolbergera i nie mało mnie interesuje to ,że był Żydem ...właściwe to co z tego ?Ja też w 1/16 jestem .
  Ale dużo racji jest w tym co mówi wielu Polaków , chodzi głównie o fakt ,iż Żydzi sami doprowadzili do Holokaustu ,a przez kolejne dziesięciolecia tak usilnie starali się to "zamazać " i to tak naprawdę ludzi wku**********. To wieczne robienie z siebie męczenników i nie dopuszczanie do publikacji wielu książek ,w których opisana była ta "prawdziwsza " prawda

 • Heidi666 "Doprowadzili" to za dużo powiedziane i nie usprawiedliwia Holocaustu. To tak jakby kobieta wyzywająco ubrana doprowadziła do gwałtu na sobie. Polacy też lubią robić z siebie męczenników, zresztą duzo narodów tak teraz ma. Są również Niemcy, którzy uważają się za poszkodowanych na II WŚ, bo ich "wypędzono".

 • Heidi666 A JAK JAK CZYTAM TE TEKSTY O ZYDACH TO ZACZYNAM ROZUMIEC DLACZEGO NIE NAWIDZA POLAKÓW I DLACZEGO CI CO PRZEZYLI WOJNE WYJECHALI I WCALE NIE CHODZIŁO SYSTEM CORAZ BARDZIEJ WIERZE W TO, ZE POLACY RO RASISCI I GŁUPKI A JAKBYM BYŁA ZYDEM I O MNIE BY WYPISYWALI TAKIE BZDURY TO BYM ZNIENAWIDZIŁA TEN NARÓD , TYLE W TEMACIE

 • Ami_656 PS. a kim jest Bob Dylan żydem czy amerykaninem bo jednym i drugim , wyobrax sobie ze z zydami w polandi jest tak samo, sytuacja analogiczna to sa żydzi i jednoczesnie polacy, tak trudno to zakceptowac, walnijcie sie w łeb młotkiem wszyscy

 • ninja_4 Wkurza mnie dzielenie narodu na "Polaków" i "Nie-Polaków".

 • Marik1234 To nasza cecha narodowa. Wszystkich potrafimy zgnoić i oczernić. Kolberger to "żyd", Szymborska to "świnia". Takie komentarze sprawiają, że chce wyjechać daleko stąd!

 • emilka_12_12 Kto by nie chciał.

 • Marik1234 Ja bym wolała żeby wyjechali ci którym się nie podoba. Niech sobie plują jadem z innego kontynentu. Dzisiaj nikogo się nie szanuje, w internecie można powiedzieć wszystko, nikt niczego się nie wstydzi. Wszyscy są nagle ekspertami od wszystkiego i tylko wytykają innym błędy.

 • emilka_12_12 Nie lubię uogólnień, jeśli coś jest cechą narodową to rozumiem to tak, że mam tego szukać u siebie.

 • alien_2 Na pewno wszystkich potrafimy opluć i oczernić, a to czy to robimy czy nie, to już indywidualny wybór każdego z nas. Jeśli wybrałeś bycie miłym człowiekiem, good for you. :)

 • ninja_4 Tak jest wszędzie, tylko nam o tym media nie mówią, bo lepiej nam przedstawić obraz złego polaka-katolika, który pluje jadem w internecie, w obronie krzyża itd itp. i że musimy dogonić Europę w wielu kwestiach, bo tam jest kultura i sami przyjaźni ludzie ;)

  Nic nie wiedziałem o tym, że p. Kolberger był Żydem. Jeśli tak, nie mam z tym problemu, bo był dobrym, aktorem i fajnym człowiekiem. I to się dla mnie liczy, a nie to czy w domu miał Boże Narodzenie czy Chanukę.

 • ninja_4 Od twojego wpisu minęło już ponad 8 lat i niestety niewiele się zmieniło. Ja to mam szczerze w d#pie, czy ktoś jest Żydem, Arabem, Niemcem, Rosjaninem, Ukraińcem, czy jest czarny, biały, żółty czy niebieski, wszystkich należy szanować jednakowo.

  A Krzysztof Kolberger to jeden z najwybitniejszych polskich aktorów. Z tym nie da się po prostu dyskutować.