Laura HaddockI

Laura Jane Haddock

6,9
3 790 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Laura Haddock

laska jest przepiekna !!!!!!

Veronica86

to fakt :)

Veronica86

zwykla sredniawka a nawet przecietna.

spidermarx

Ja tak nie uwazam ze taka zwykła ...Ma piękne wielkie oczy i usta i fajną twarz.ZWYKŁE RACZEJ TAKICH NIE MAJĄ

Veronica86

to zalezy co uznamy za zwyklosc :D dla mnie min. za duze czolo.dobre do smazenia blinow.

użytkownik usunięty
spidermarx

aj tam, ładna jest. Lepiej mieć takie czoło niż ogólnie brzydką twarz, a po za tym czoło zawsze można zakryć grzywką:)

zakrywanie defektow nie sprawia ze one znikaja.

użytkownik usunięty
spidermarx

no nie, ale patrząc na to, że każdy ma jakieś defekty to chyba lepiej mieć takie które można zakryć niż te z którymi nie da się nic zrobić

dla mnie nie jest pieknoscia ani jej uroda nie zasluguje na zainteresowanie.

spidermarx

Moim zdaniem jest bardzo ładna ;)

Veronica86

Taka sobie - typowa blondi fantastik z twarzą starej kobiety :P

eternal_champion

nie lubię jej :/ ani nie uważam że jest ładna

Veronica86

Trochę żart, jej uroda jest dosyć ordynarna i przeciętna. Angelina ma rzadko spotykane rysy twarzy, przez co jest wyjątkowa.

Veronica86

Ma bardzo ładną twarz, ale jeśli chodzi o całokształt... Cóż, moim zdaniem, autorzy serialu "Demony da Vinci" popełnili spory błąd wybierając ją do roli Lucrezii Donati. Aktorka ma tam sporo rozbieranych scen, a jej ciało, hmm no nie zachwyca. I proszę tu na mnie nie naskakiwać, że u aktorki nie liczą się dupa i cycki, bo to niestety akuratnie w tej roli liczą się (:

Veronica86

Moim zdaniem jest sztuczna. Zrobiona, w dodatku źle zrobiona.
Jest jedyną aktorką/elementem, psującym 'Demony da Vinci'.

Veronica86

Potwierdzam ładna jest :)

Veronica86

jeżeli ktoś lubi łydy jak bańki z mlekiem do tego szczękę na pół ekranu i poliki jak ruska lala to winszuję!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones