Leighton Meester

Leighton Marissa Meester

8,3
8 257 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leighton Meester
majkos4

jest aktorką ; D

majkos4

po prostu ma talent, jest na swoim miejscu :)

majkos4

Też się zastanawiałam po tym jak tak głośno było o jej osobie i jej bohaterce w '' Plotkarze''. Postanowiłam nawet zacząć oglądać ten serial, aby się przekonać czy naprawdę jest wart uwagi i.................w miesiąc obejrzałam wszystkie odcinki i nie żałuje żadnej godziny poświęconej owemu serialowi. Jest naprawdę dobry i oryginalny, a pannę Meester choć widziałam tylko w nim to muszę przyznać, że w swojej roli pokazała wszystkie emocje jakie niektóre aktorki muszą ukazać w kilku filmach. Rolą w Gossip Girl pokazała, że może zagrać każdą postać. Mam nadzieję, że zagra w takich filmach, że świat ją nagrodzi za talent, bo wiadomo- nie każdy ogląda GG, a przede wszystkim to serial, nie film. Oby dostała wiele dobrych propozycji, aby dla niektórych miała zasłużone miejsce w każdym rankingu i żeby nikt nie musiał tego podważać. ;)

monixD

Polecam ci jej epizod w serialu WZÓR oraz nowy film w jej udziałem : Roommate - Współlokatorka . Świetna w nich jest :)

sweetgirl_fw

No własnie juz od jakiegoś czasu przymierzam się żeby obejrzeć ''Współlokatorke'', ale dzięki za propozycje ;)

monixD

wszystko co napisałaś o pannie Meester również ja myślę. masz rację w 100%.
pozdrawiam.:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Michelle Williams? Jezeli myslimy o tej samej "aktorce" to Meester moglaby buty czyscic.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
majkos4

Zgadzam się z Tobą. Meester nie zasługuje zupełnie na miejsce w pierwszej setce. To jest jakaś paranoja, że za nią znajdują się tak wspaniałe aktorki jak Tilda Swinton, Julia Roberts czy Kristin Scott Thomas. Ale tak to już jest, że w rankingu wysokie miejsca nierzadko zajmują tandetne aktorki z nudnawych seriali dla nastolatek.

Ellesmera_11

Kristin Scott Thomas - nie znam czlowieka.

Julia Roberts - dla mnie jedna z najbardziej przereklamowanych aktorek w historii. nie mowie, ze jest zla, jest przecietna - zarowno pod wzgledem urody, jak i gry aktorskiej.

Tilda Swinton - bardzo dobra, nie mam pojecia jakie ma miejsce w rankingu, ale to zupelnie inny rodzaj aktorki od meester. tak jakby porownywac stallone'a do connery'ego - nie wypada po prostu, bo to jak niebo i ziemia.

Allie_

Naprawdę nie znasz Kristin Scott Thomas? Dziwne, bo to wspaniała aktorka. Julię Roberts lubię i niestety ale uważam że od Meester jest lepsza. Nie mam pojęcia skąd wzięłaś/wziąłeś pomysł, że porównuję Meester i Tildę Swinton? Broń Boże! Jednakże ranking filmwebu nie bierze pod uwagę, jak to ujęłaś/ująłeś "rodzaju aktorki". Poza tym moim zdaniem dobra aktorka jest w stanie zagrać wszystko, a nie tylko rolę ze swojego "rodzaju".

Ellesmera_11

Nudnawe seriale dla nastolatek? A oglądałaś chociaż jeden odcinek? Mogłabyś chociaż obejrzeć kilka filmów z jej udziałem a potem się udzielać. Nie rozumiem o co znowu jest "bul dupy" (tak, błąd jest celowy), kłócicie się o ten ranking jakby był on światowy i nie wiadomo co od niego zależało. ...

Rozalia12

Tak, oglądałam i nie tylko serial :) Nadal uważam, że jeśli chodzi o jej umiejętności aktorskie to są one po prostu kiepskie. Ale też jej nie przekreślam - jest młoda jeszcze. Tak poza tym to przecież nikt się nie kłóci, każdy wyraża jedynie swoje zdanie i nie bardzo rozumiem czemu tak Cię to oburza :) Co do rankingu to oczywiście - już od dawna wiadomo, że nie jest miarodajny bo większość daje wysokie noty aktorom i aktorkom z czystej sympatii, nie patrząc na talent czy zdolności.

Ellesmera_11

Nie oburzam się, ale denerwuje mnie fakt, że gdzie nie wejdę to jest kłótnia lub bezsensowna dyskusja o to czy aktor/film jest dobry czy nie. Dlaczego takie miejsce w rankingu a nie wyższe lub niższe? Dlaczego taka wysoka średnia oceny? Ludzie wyluzujcie, każdy ocenia według siebie (przypominam o gustach nie powinno się dyskutować) i wychodzi średnia taka jak wychodzi koniec kropka!

Rozalia12

No ale przecież zakładając konto na portalu o filmach spodziewałaś się chyba tego, że są tu takie dyskusje. Po to jest filmweb (między innymi) aby móc rozmawiać i dzielić się własnymi spostrzeżeniami na temat aktorów, filmów itd. Wiesz jeśli chodzi o gust to ja też mam inne podejście - wg mnie albo się go ma, albo się go nie ma i tyle :) Jeśli chodzi o ranking - owszem masz rację, każdy ocenia według siebie i dlatego czołowe miejsca w nim zajmują aktorzy/aktorki niekoniecznie utalentowane/utalentowani, ale przede wszystkim tacy którzy budzą powszechną sympatię. Swój pierwszy komentarz napisałam, ponieważ irytuje mnie, że naprawdę zdolni ludzie są często niedoceniani, a Ci którzy grają w komercyjnych produkcjach, niekiedy bardzo przeciętnych, stawiani są na piedestał. Oczywiście nikogo nie zamierzam do swojego zdania przekonywać, jedynie wyraziłam własną opinię. Pozdrawiam.

majkos4

skoro owe nastolatki, ale i ludzie - społeczeństwo nagrodziło ją takimi notami to chyba z czegoś wynika, przyjemnie się ją ogląda, wnosi świeżość, lekkość, ale i potrafi pokazać pazur i co potrafi w filmach, nie tylko w Plotkarze. Każdy wie, że z powodu oweeego serialu jest tak wysoko - pomógł jej w tym b.dużo, KAŻDY wie, że są lepsze i gorsze aktorki, a jakaś tam pozycja w rankingu nie ma nic do rzeczy, liczy się efekt i opinia każdego z osobna, a nie tysiące not dla aktorki po obejrzeniu serialu.

majkos4

wzgledem talentu lub jego braku na forum FW najczesciej wypowiadaja sie takie autorytety jak TY i niektore osoby powyzej. Okreslanie kogos mianem ''tandetnej aktorki'' ze wzgledu na to, ze gra m.in w serialu dla mlodziezy ha! to dopiero zakrawa na paranoje. Pozdrowienia dla wszystkich nadetych znawczyn kina;)

kingagutkowska

zapomnialabym, osoba dajaca najwyzsze noty w rankingu kreskowkom, tj. ''Madagaskar'', czy ''Epoka Lodowcowa'' , ktora pozniej wyraza swa ogromna dezaprobate wzgledem kunsztu aktorskiego lub jego braku ...hmmm coz.. niewyglada mi ona na eksperta!;)

kingagutkowska

Tez zadaję sobie to pytanie. Obejrzalam kilka odcinkow plotkary, z ciekawosci, bo było o tym serialu przez pewien czas bardzo głosno. Nie moge powiedziec ze jakos zle odegrala swoja role, nie chce atakowac jej fanow, ale zeby była wyzej od takich aktorek jak Diane Keaton, Glenn Close, Kristin Scott Thomas i wiele, wiele innych to chyba jakas pomylka. Oczywiscie, zdaje sobie sprawę z tego, ze w rankingu liczy sie popularnosc (chociaz mi osobiscie to nazwisko nic nie mowilo) i nie mozna brac go zbyt poważnie, ale czy naprawdę w dzisiejszych czasach tak łatwno zostać aktorem i aktorka? Przeciez pojawienie się w filmie czy serialu nic jeszcze nie znaczy. Wg mnie liczy sie jeszcze kunszt aktorski, profesjonalizm, talent i ciezka praca...

Bounty

bo większośc facetów myśli swoją małą główką i dlatego tak wysoko jest , w topce jest kupe takich pustych plastików ale wiadomo nie ma co brać na poważnie ten ranking bo jakby był poważny to ta pani nie byłaby nawet w top 1000 .

TheGoldi07

Raczej za jej miejsce w rankingu odpowiadają młode dziewczyny, które to oglądają bo faceci najzwyczajniej w świecie o niej nie wiedzą (w sporej większości), nie znam żadnego który by oglądał Plotkarę (pff;p) . Stąd jak się zleci masa jej fanek żeby ją tu wysoko ocenić, a nie znajdą się ludzie którym ona się nie podoba to ocena będzie wysoka. Dla mnie to nieporozumienie, że np. Blake Lively ma wyższą ocenę niż Kristen Stewart no ale cóż... jak Lively się komuś nie spodoba w filmie to ludzie odpuszczają i nie oglądają, jak z Kristen zobaczą coś to od razu rzucają się na forum żeby powiedzieć jak wypadła. Ale rozumiem że to nie na ten temat. W każdym razie penisy nie mają tu nic do powiedzenia, przynajmniej w kwestii Meester.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
karolinaaaa96

Kristen Stewart to raczej nie do końca dobry przykład bo zagrał w kilku niezłych filmach , fakt najbardziej znana jest z tego gniota "zmierzch" ale zanim skalała swoje cv tym gównem udało jej się zagrać w kilku dobrych filmach w których dobrze grała ot choćby bardzo dobry film "Ucieczka w milczenie" jeśli nie miałaś okazjii obejrzeć to polecam bo jest to jeden z jej najlepszych filmów .

kingagutkowska

Ależ broń Boże, nie jest tandetna bo gra w serialu dla nastolatek, wcale tak nie napisałam i na przyszłość polecam czytanie ze zrozumieniem :) Jest po prostu kiepska, nie podoba mi się to jak gra, widziałam ją w kilku filmach i zawsze jest identyczna, taka sama mimika - nie wiem, po prostu do mnie to nie trafia. Poza tym nikt tutaj nie określał się ekspertem albo znawcą - każdy ma prawo do własnego zdania i do jego wyrażenia i tyle w temacie :)

Ellesmera_11

Post nie był skierowany do Ciebie lecz do założyciela tematu. Nie wiem z jakiej racji zalecasz udoskonalnienie czytania ze zrozumieniem.
Top 100 na fw to jedna wielka kpina, co nie znaczy, że wypada nazywać kogokolwiek 'tandetną', trochę pokory ludzie.

kingagutkowska

Założyciel tematu też nic takiego nie napisał, więc ...
Niemniej nie warto marnować czas na bezproduktywną dyskusję, pozdrawiam :)

Ellesmera_11

Załozyciel tematu wspomniał o rankingu, a Ty "....ale tak to już jest, że w rankingu wysokie miejsca nierzadko zajmują tandetne aktorki z nudnawych seriali dla nastolatek".
Zauważ, że napisałam 'między innymi w serialu dla młodzieży'. To w jakich produkcjach gra dany aktor również wpływa na ogólną ocenę widza. 'Tandetna' to bardzo mocne słowo.

majkos4

ładna buźka

majkos4

Pewnie z uwagi na "Plotkarę"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones