Leighton Meester

Leighton Marissa Meester

8,3
8 309 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leighton Meester

Przepraszam czy ONA ma zagrać w "plotkarze" Blair...?Yhymm... Świetnie...

Lindsey

Podzielam twój entuzjazm...

:|

Ona wygląda..e..jak jajko.

xD

irresolute

jajko? ludzie, to jest żenujące! już wolę Olivię Wilde!! CO TO JEST W OGÓLE???????? To ma być Blair???????????

Luelle

Co to jest?
Ee..
Jakaś poczwarka?
Nic innego nie przychodzi mi na myśl :|

irresolute

Eh, ja sobię Blair wyobrażałam inaczej... Szczupłą, średniego wzrostu, proste, długie brązowe włosy i taki wyraz twarzy... Taki nie do opisania... Właściwie sama sobie czasem przypominam Blair swoim zachowaniem ]:-> I wyglądem też (nie żebym ja nieskromna byla :D)
pozdrawiam ;*

Lindsey

ale serio... to-to.... co to właściwie jest!!!!????? Jeżeli ma ona grać Blair.... Ludzie, po prostu zastrzelcie mnie teraz!! Nie chce patrzeć!!!!!!!!!! Już Rachel Bilson bardziej Blair przypomina niż ta ogrzyca!!!

Luelle

brak mi słów........ jestem po prostu w szoku........... to nie możliwe....

iMeshQa

OK, zmieniam zdanie. Widziałam ją w zwiastunie. Nie jest taka zła! Tylko te zdjęcie jest takie fatalne!!!!! Proszę o jego zmiane!!!!

użytkownik usunięty
Lindsey

Moim zdaniem to doskonala Blair :) W trailerze tez bardzo dobrze sie prezetuje.

http://img508.imageshack.us/my.php?image=ggcwlm01ss4.jpg

I swoja droga, jak juz ktos wczesniej mowil, ze juz Rachel Bilson byla by lepsza - moim zdaniem sa do siebie akurat baardzo podobne :)

na tym zdjeciu super, ale strasznie blada jest ^^

6bez6imienna6

niczym zombie albo wampir, no nie? w filmie za to fajnie wyszło. Boże, kto robił jej na sesji ten makijaz?

moim zdaniem idealna aktorką pasująca do roli Blair byłaby Sophia Bush :)
http://gfx.filmweb.pl/blog/514052/47958.1.jpg

Ksain

Sophia Bush też byłaby świetną Blar:) Jest naprawdę śliczną, zdolną aktorką i pasuje mi na rolę takiej indywidualności jaką jest Blair Waldorf:)

Lindsey

Moim zdaniem Leighton Meester jest idealną Blair

Caegla

idealna to może nie, bo wiadomo, że każdy inaczej widzi Blair... :D Jednak Leighton jest naprawdę w porządku, nie to co Blake...

Luelle

no nie jest źle ;) moim zdaniem bardziej ta Blair to Blair niż Serena ;))

Paris_Hilton

Leighton naprawde wydaje mi sie, ze sprawdzi sie jako Blair. Tylko błagam, niech ktos zmieni te zdjęcie!!!!!!!!!!!!!

Luelle

a mi ona bardzo pasuje na Blair :D tylko to zdjęcie jest obtzydliwe...

dominika_28

chyba nikt tutaj nie słyszy naszego rozpaczliwego wołania o zmiane fotki...:)

Lindsey

ej no ludzie... po przeczytaniu jak narazie 10 tomow "plotkary" inaczej wyobrazam sobie Blair, i raczej osoba taka jak Leighton Meester nie ma tego "cos" co powinna miec ta prawdziwa Blair... no ale coz zobaczymy pozniej czy rzeczywiscie dobrze wybrali;)

smaggie

mnie w zwiastunach się nawet podobała, ale dokładną opinię na ten temat dam dopiero po pierwszym sezonie:) będę mogła porównać filmową Blair z moim książkowym wyobrażeniem:)

Luelle

ja powiem, że książki nie czytałam, więc nie mogę się tutaj dokładnie wypowiadac...
uważam jednak że leighton w roli serialowej blair jest całkiem fajna, dobrze wychodzi jej gra snobistycznej, oziębłej suki ^^
zresztą - uwielbiam tę postac.

iluvfame

hmm,według mnie idealnie pasuje na Blair. Podobnie sobie ją wyobrażałam,poza tym dobrze gra.

Lindsey

w "Plotkarze" swietnie gra Blair chociaż panne waldorf bardziej wyobrażałam sobie jako Selme Blair. A wy co o tym myślicie?

Lindsey

moim zdaniem jest idealną Blair :)
śliczna + umiejąca realistycznie zagrać prawdziwą sukę :)

Lindsey

Według mnie jest IIDEALNA Blair. Nie wy0brażam sobie do tej roli nikogo innego

alex_74

Jest świetna w jej roli ;). Tak jak i Blake, bo Blake ma oryginalną urodę, nie jest rasową blondyną. A Leighton bardzo pasuje do tej roli.

GossipGirl

Oczywiście, że pasuje! Jest idealna do tej roli. Jest śliczna i świetnie
gra Blair. Blair i Chuck są najlepsi w GG <33

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones