Leighton Meester

Leighton Marissa Meester

8,3
8 257 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leighton Meester

Moim zdaniem jej miejsce to jakas pomyłka. Powinna być gdzies w okolicy 300 miejsca. Skąd moja ocena? Oglądałam wszystkie sezony Plotkary, i nawet kiedys wystawiłam jej 10. Jednak przejrzałam na oczy, i zobaczyłam że ona nie zagrała w żadnym dobrym filmie, a 47 miejsce zawdzięcza jedynie swojemu serialowemu związkowi z Chuckiem Bassem. Z Ed'em jest podobnie, jest w okolicy 100 miejsca i równiez gra w samych gniotach.
Dziękuje.
Teraz moga hejtować fanki 'Chair'.

khjc

Ja tam ją lubię nie tylko za "Plotkarę". Podobało mi się jak zagrała w "The Roommate", taka szalona ;) Oglądałam też chyba te wszystkie pseudo-horrory, w których grała i fakt, te filmy to naprawdę kiszka, ale i tak przyjemnie mi się ją ogląda. Dodatkowo uważam, że ma całkiem fajny głos i fajnie zaśpiewała piosenki do "Country Strong". Mam nadzieję, że będzie dostawała więcej propozycji od producentów :)

khjc

Moim zdaniem nie patrzy się czy gra w kiepskich filmach czy nie, ale na to JAK W NICH GRA. Ja też oglądałam plotkarę i wtedy sądziłam, że po prostu dobrze rolę do niej dobrali i tyle, ale jak obejrzałam "współlokatorkę" byłam zaskoczona. Naprawdę świetnie zagrała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones