Leighton Meester

Leighton Marissa Meester

8,3
8 308 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leighton Meester

Niestety

użytkownik usunięty

ona w kazdym filmie gra identycznie, co to za talent? nie ma w niej nic specjalnego

"gra identycznie"? według ciebie rola np. Rebeki w "współlokatorka" i jako Blair w " Plotkara" to sa identyczne role??
może i nie jest świetna aktorką, która można porównać z Julia Roberts .Leighton jest dobrą aktorką a jej kariera zawodowa o tym świadczy

użytkownik usunięty
DramaQueen1

nie napisałam że są to identyczne role inteligencie, tylko że zachowuje się dosłownie jak Blair, mogła chociarz zmodyfikować swoje gestykulacje ale ona nawet tego nie potrafi, oglądając wszystkie denne filmy ma się wrażenie że oglądasz plotkarę, a tak wogole co swiadczy dokladniej o tym ze dobra z niej aktorka? ma jakąs rolę w wartosciowym filmie spoza hollywood, który jest zrobiony przyzwoicie? nie znalazlam takowej.

Akurat ona, to ma gówn* do gadania... Jest tak jak życzy sobie reżyser, czy ktokolwiek inny. Ja widziałam z nią Plotkarę i Stosunki międzymiastowe, czy jej gra była taka sama? Nie wiem... Może i mogłaby spróbować zmienić grany charakter, ale wątpię żeby to miało jakieś skutki...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones