Leighton Meester

Leighton Marissa Meester

8,3
8 308 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leighton Meester

Leighton jest moim zdaniem nie tylko piękna aktorką ,ale za to bardzo utalentowana. W role Blair wciela sie super <3 Jest moją ulubiona bohaterka ;) Mam nadzieje ,ze zobaczymy ja niedlugo w jakiejs nowej produkcji ;)

Blair

Zgadzam się. Gra bardzo realistycznie Blair. Czasami mam chęć przez to stać się Blair i mieć takie życie jak ona bo wydaje się to takie łatwe i proste:D

piratka4

Ma szczęście dziewczyna, że jest taka ładna ;). Też bym chciała tak wyglądać.

Dzasmin

Blair jest najlepsza. Idealnie dobrali aktorkę do tej roli.

orbituu

Świetnie gra. I fajnie śpiewa.

Blair

Szkoda tylko,ze zazwyczaj dostaje takie same role wrednych, bogatych nastolatek.Ale ogólnie to jest jak najbarzdiej pozytywna,

Blair

Dziwne, że jest na pierwszym miejscu. Ja w ogóle dziewczyny nie kojarzę. Z czego jest zanana? Tzn. z jakiego filmu?

Moniia

Z Plotkary!
I wg mnie w pełni zasługuje na pierwsze miejsce!

weronelka

Hmm.... no nie wiem. Według mnie na pierwszym miejscu powinna zostać Meryl Streep - jest rewelacyjną aktorką, zagrała w wielu filmach, dostała dwa oscary. Może i ta Leighton Meester jest dobrą aktorką, ale żeby była na pierwszy miejscu i to przed wieloma znakomitymi aktorkami!

weronelka

Z Plotkary!
I wg mnie w pełni zasługuje na pierwsze miejsce!

No tak, tyle jest wart ten ranking filmwebu, gdzie decydują dzieciaki ogłupione durną telewizją, które nigdy nie widziały (i pewnie nie zobaczą) dobrego filmu. Ta aktoreczka zostanie równie szybko zapomniana jak szybko się pojawiła, tak samo jak tysiące innych gwiazdek - produktów masowego ogłupiania - przed nią i po niej. Ładna buzia, to trochę za mało żeby być dobrą aktorką. Droga weronelko, jak obejrzysz kilkaset dobrych i kilkaset złych filmów i włożysz nieco wysiłku umysłowego, to wtedy będziesz w stanie ocenić czyjeś aktorstwo.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Blair

Uwielbiam Leighton. Jest piękną kobietą i dobrą aktorką ale myślę, że na pierwszym miejscu powinna znaleźć się jednak jakaś aktorka, którą na prawdę można określić mianem aktorki, która potrafi świetnie zagrać każdą rolę, która mimo czasu nadal zachwyca i świat o niej pamięta. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones