Leighton Meester

Leighton Marissa Meester

8,3
8 308 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leighton Meester

Leighton na 46 miejscu wyżej od Jandy, Bates, Kristin Scott Thomas. Ładna twarz i wredny charakterek w Plotkarze to nie wszystko. Zdaję sobie sprawę że top100 to ranking popularności, ale aż tak przesadzać nie można.

ciepla_szarlotka

Kochana rankingu nie ma co brać za bardzo na serio, bo w top 100 zawsze znajdują się aktorzy grający w najpopularniejszych serialach danego okresu. Czy to Plotkara, czy Pamiętniki Wampirów i jeszcze nowsze. Podejrzewam że kiedyś w top była Mischa B. z O.C, a jakby Filmweb istniał już w latach 90 to wszyscy z BH90210 by pewnie górowali w rankingu. Ja osobiście Leighton lubię, bo w Plotkarze gra świetnie i ma potencjał, ale dla mojego osobistego top 100 musiałaby zagrać jeszcze w kilku fajnych projektach. Tak czy siak sezonowi aktorzy prędzej czy później wylatują z rankingu, a zastępują ich nowi, a aktorki z prawdziwego zdarzenia utrzymują się na pozycji szmat czasu. I nie wiem czemu Leighton tak Cię oburzyła. Mnie to zszokował fakt jak na 3 pozycji zobaczyłam taką blondynę ze Skinsów UK, ale ona to pobiła wszystkich oprócz Bohnam Carter i Maryl Streep ;)

storczykxd

zgadzam sie z załozycielka tematu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones