Leighton Meester

Leighton Marissa Meester

8,3
8 316 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leighton Meester

Każdy, ocenia ją jako podbno najładniejszą z aktorek. Mi się nie podoba. Jest normalną dziewczyną. Nie chodzi o to że ja jestem doskonały, bo wiem że nie jestem. Po prostu to moja opinia o niej.

ben_oli

jak dla mnie jest b.ładna tylko czasem źle dobrane ma stroje i makijaż

malwibak

Dla nmnie jest normalna.

ben_oli

Dla mnie jest śliczna. Każdy ma inny gust i o gustach się nie dyskutuje.

gossip girl

Brzydką jej nie można nazwać, ale przepiękną też nie. A ładnych dziewczyn na świecie jest dużo:)

Pattson

spokojnie. pozdrawiam :)

ben_oli

Według mnie jest śliczna!
Ma piękne rysy twarzy i taką specyficzną urodę.
Chciałabym wyglądać jak ona <33
Pozdrawiam

skarpetka_55

Ją slyszalam że jestem do niej podobna i bardzo się cieszę bo to dla mnie jedna z najpiękniejszych aktorek;)

ben_oli

Gusta. Ja mam ranking najpiękniejszych aktorek i ona w nim jest. Wydaje mi się, że ma wyjątkową urodę

ben_oli

Nie rozumiem tych co mowią ze leighton jest przeciętna. Ma śliczną urodę.

ben_oli

W sieci już krąży jaj "sex taśma".
Co to za moda się zrobiła na takie rzeczy.

Moderatorrr

no przeciez ta rzekoma seks tasma ma juz ponad 3 lata ;-). ona sama powiedziala, ze taka tasma w ogole nie istnieje, sa tylko zdjecia z czasow, gdy byla 18-latka.

http://www.harpersbazaar.com/magazine/cover/leighton-meester-interview-0909

ben_oli

dla mnie tez jest sliczna ;)

ben_oli

Dla mnie jest śliczna:)

ben_oli

DAJCIE SPOKOJ, MAŁY PRZECIETNY FEJSIK!

guga_buzka

Dla mnie jest śliczna!! Dla niej mogłabym zostać lesbijką :D

ben_oli

Moim zdaniem jest jedną najpiękniejszych aktorek.

Blaana

Tak ;) ma bardzo fajną, taką dziewczęcą urodę. Jest porównywalna do Rachel Bilson ale moim zdaniem jest od niej o wiele ładniejsza. I zdolna aktorka. W unikatowy sposob wykreowala rolę Blair i nie sądze, że ktos moglby to zrobic lepiej ;)

użytkownik usunięty
ben_oli

Piękna :)

moim zdaniem wlasnie ze przez to, ze jest "normalna" - wypada olsniewajaco na tle wszystkich zrobionych,poprawionych chirurgicznie gwiazdek... czyli.. piekna :)

użytkownik usunięty
rachel20

No właśnie nie wygląda na poprawioną, to prawda, nawet nie chirurgicznie, ale np. nie ma sztucznie domalowanych brwi, w sztucznym kształcie, jej makijaże zazwyczaj są w miarę naturalne, a nie upaćkane kolorami tęczy + mega długie rzęsy... nie to że ja nie lubię długich rzęs, byleby wyglądały na długie, ale naturalne (nawet jeśli wiem, że są sztuczne) :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ben_oli

według mnie jest bardzo śliczna, na pewno załapuje się na mojej liście 100 najładniejszych aktorek, choć rzeczywiście nie jest AŻ tak piękna

ben_oli

E tam, ładna jest :) choć mnie aktorsko do siebie nie przekonuje

Phony

w plotkarze zrobili z niej boginię - idealnie stylizacją pokazali wszystkie jej atuty... :)

kolare

Masz rację :) piękne stylizacje, idealny makijaż- każda kobieta chciałaby tak codziennie o każdej godzinie wyglądać. W jednym odcinku była chyba chora (albo coś poplątałam?) i jak ją zobaczyłam to mi się śmiać chciało- kto wygląda tak idealnie podczas choroby! :)

ben_oli

cip.a by jej pękła wrum tak bym sie wwiercił

ben_oli

śliczna i przeurocza.fajne ma stylizacje w ''plotkarze'',takie kolorowe :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ben_oli

Dla mnie Bogini najpiękniejsza z najpiękniejszych :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones