Leon Niemczyk

Leon Stanisław Niemczyk

8,0
35 990 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leon Niemczyk

Ludzie kurcze przestancie dawac 10 za smierc. Z calym szacunkiem dla śp Leona Niemczyka(panie swiec nad jego dusza), ale dlaczego dostrzgacie czlowieka dopiero po jego smierci. Kiedy wszedlem na owy profil jeszcze przed jego smiercia bylo zaledwie 8 tematow i kiepska srednia, a teraz?

Pucin

Taki już jest los artysty. Po raz pierwszy naprawdę dobrze mówi się o nich dopiero po śmierci!

Ortalion

Tu nie chodzi o los samego artysty, ale każdego człowieka dostrzegamy i cenimy dopiero po jego śmierci. Smutne :( ale niestety prawdziwe. "Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą..."

użytkownik usunięty
Jeffrey

Maniurek20 jaki ty dziwny jesteś,nie wchodziłem tutaj,bo ja wiedziałem,ze to dobry aktor(nóż w wodzie) i po co to pisać.A gdy jest jego śmierć warto pokazać ilu miał fanów,a takze to uświadamia,ze kurcze juz go nie zobacze w filmie......jak ci coś nie pasi to wyp...dalaj...

Pucin

ja sie wczora dopiero dowiedziałam ze Leoś umarł :(
Ludzie tak się dzieje jak człowiek nie czyta Gazet a w szczególności Nekrologów

Pucin

Szeryfie, ja mu nie dam 10 za śmierć, ale za jego najbardziej zaj...tą rolę w "C.K. Dezerterach" RUE!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones