Liber

Marcin Piotrowski

5,9
105 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liber

Super raper. Bardzo go lubię słuchać szczególnie z Sylwią w duecie.

miluniania

haha! Rap. Ale mnie rozśmieszyłaś ;p

BDZ64

Dlaczego?
A słuchałeś jego najnowszego albumu "Duety"?

miluniania

Kobieto. Liber nie robi rapu od 2006. Posłuchaj jego wcześniejszego albumu "Bógmacher" to jeszcze można powiedzieć że jest rap. Albo jak był w Ascetoholix czyli ich 2 pierwsze albumy to są klasyki. Ale teraz niestety się sprzedał łącznie że swoim koleżką Mezo, który teraz tez robi pop. Rap to masz np. Peja, O.S.T.R, Kajman, Borixon, RDW, Familia HP, Tede itd. ale liber już nie robi rapu zresztą on sam powiedział że skończył z rapem. A albumu duety całego nie słyszałem ale 2 kawałki słyszałem bo moja dziewczyna ma je na MP 3 ale to nie jest rap tylko pop. Pozdrawiam ;)

BDZ64

Z tych co podobałeś kojarzę Tede i Peje ale oboje są zbyt wulgarni dla mnie, a Borixona i Kajmana znam tylko z kawałka na bicie Donia.
Również Pozdrawiam ;)

miluniania

Nie Donia tylko u Donatana. No Peja jest wulgarny ale nie taki jak kiedyś jak np. za czasów kawałków 997, Nie zmienia się nic czy Bronx, A Tede to akurat robi teraz słabe kawałki ale stare miał świetne. Widzę że lubisz takie spokojniejsze kawałki HH to polecam rapera Buka i jego album "Po drugiej stronie lustra EP" ;)

BDZ64

Ojj sry jasne że DOnatana. Buka jest wspaniały ;) szczególnie jego ostatni album.

miluniania

No zgadzam się z tobą ;). Teraz w tym roku wychodzi następna płyta Buki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones