Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 812 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

Nie interesuję się jej życiem prywatnym. Nie obchodzi mnie czy ćpa, nadużywa alkoholu itp, bo nie po to jest ta strona, żeby wypisywać takie pierdoły. Każdy wszystko przekręci na swój sposób. Chodzi mi o gre aktorską...Dla mnie Lindsay naprawdę dobrze wczuwa się w swoje role. Oglądałam 3 filmy z jej udziałem, a dokładnie:

Zakręcony piątek
Wredne dziewczyny
Twarda sztuka

...i przyznam, że w tym ostatnim filmie najbardziej mi się podobała, chyba żadna aktorka młodego pokolenia nie byłaby w stanie zagrać tego lepiej od niej. Słyszałam, że dostała Złotą Malinę za rolę w filmie "Wiem kto mnie zabił" i nie wiem czy słusznie, czy też nie, bo nie oglądałam...ale za te 3 filmy mogłabym jej dać 8/10, a szczególnie za Twardą sztukę.

who008

Zgadzam się, ludzie często patrzą na aktorów przez pryzmat ich życia prywatnego, a tak nie powinno być.
Bo liczy się gra aktorska, a nie to, czy jest ćpunką itp.
Oczywiście nie sądzę, że nie można nie lubić jej gry, ale argument, że jest narkomanką nie jest nic warty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones