Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 812 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

Czy Lindsay Lohan podawała się jakim operacjom plastycznym ???

princess_3

nie wiem ale pewnie tak mało jest w Hollywood kobiet które nie poddawały sie operacją ;p

princess_3

OFICJALNIE nie...

princess_3

Były takie domysły ale to tylko niepotwierdzone plotki... nie wiadomo ile w tym prawdy....

użytkownik usunięty
princess_3

No chyba mózgu a przydałoby się jej!!!!!!!!!!

Nie no kurwa ja juz mam dosyc... skąd sie biorą tacy ludzie... :/

Sonny

sory a co on ci robi? :D
to jego zdanie;P

princess_3

a właśnie, gdzie jest mój temat????
kto go zablokował??? ;P;P;P

użytkownik usunięty
princess_3

Tacy ludzie jak ja już byli tylko nie wiem skąd się biorą takie puste wytapetowane idiotki jak ona

dokładnie-nie cierpię tej Lindsay. Przy niej taki Mroczek czy taka przeciętna Cichopek mógłby zrobić karierę na Broadwayu.

princess_3

po co jej operacje plastyczne? jej i tak nic nie pomoże:)

Przemek

"po co jej operacje plastyczne? jej i tak nic nie pomoże:)"

Dokładnie, ta pani jest odrażająco obrzydliwa!

Nachtjager

to jest głos poparcia czy ironia??????
bo jakoś dziwnie pachnie ten twój komentarz.

princess_3

memek - Co do twojego tematu - mimo ze zostal usunięty ja i konrii dalej tam pisalismy :P

BTW szkoda go było, prawie 300 komentów... ;)

Sonny

Nie sluchaj memka bo nie warto czasu na niego tracic...

princess_3

memek BTW2 co do tego "swojego zdania" to ok, nie mam nic do goscia, tyle ze to portal internetowy, a poziom dyskusji jest tutaj po prostu żałosny. Jego texcior pasowałby idealnie na epulsa...

Sonny

ph......................................................................
jaki poziom, taki poziom
nic na to nie poradzisz

Przemek

""po co jej operacje plastyczne? jej i tak nic nie pomoże:)"

Dokładnie, ta pani jest odrażająco obrzydliwa!"

Mocny głos poparcia, naprawde nic nie widze w tej pani, Lohanka jest brzydka jak matka noc.

Sonny

SOnny, nie obraź się, ale poziom kultury jest tu taki, jaki jest. Dziwię się więc troszeczkę, co ty reprezentujesz, skoro niemal w każdym komentarzu bądź odpowiedzi nie możesz się obyć bez jakiegokolwiek przekleństwa. Może w tym temacie nie, ale w moim zablokowanym temacie-owszem.

użytkownik usunięty
princess_3

Tu nie chodzi o poziom dyskusji tylko o poziom jaki reprezentuje osoba o której wyrażam swoje zdanie.A ona oprócz umiejętności zrobienia sensacji jedynie przy pomocy własnej głupoty i całkowitemu braku mózgu nie do rasta do żadnego poziomu.

właśnie o to chodziło, Tato_Psychopato:)
świetnie ujęte, bo "wdzięki" nie wystarczą, potrzeba trochę oleju w głowie.

Przemek

To co ty tu robisz.

Misieq_krk_skate

co ja tu robię? chyba co TY tu robisz????
myśl sobie o mnie co chcesz, bo ja mam dawno wyrobioną opinię o tobie.

Przemek

Zaloz sobie dziesiote konto memku. Na kazdym forum musisz sie klocic. Jak jej nie lubisz to po co tu wchodzisz. Mam gdzies twoja opinie o mnie.

Misieq_krk_skate

kto się kłoci, ten się kłoci, chciałbym zauważyć. No, co za zarzut-memek sie na każdym forum kłóci-co ty nie powiesz?! tam mnie tym powaliłeś, że chyba sie zastrzelę!
Moją opinię miej se tam gdzie chcesz-nie zadzieraj lepiej ze mną, bo najpierw rzucasz oskarżenia, ja rzucę kontrargument, a ty wtedy zwyczajnie tchórzysz, i twierdzisz, że ja sie kłócę ze wszystkimi.

Przemek

Yyyyy Mr memek, nie Mrs memek :P No, chyba że jesteś kobietą... ;)

Sonny

sory, nie zauważyłem:)
starość nie radość:)

Przemek

Tchorzysz :D:D hahaha
lol
Idz placz gdzie indziej bo to nie jest to miejsce. Zle wbrales.

Misieq_krk_skate

ale mi sie to zawsze podoba jak czytam forum i ludzie zaczynaja sie klocic tak ze juz traca temat rozmowy. brawo ludzie! dzieki za rozrywke!

MutantChrist

a widziałeś temat "CO?????????" tam dopiero była jazda
konrii to psychopata;P

użytkownik usunięty
Przemek

Takich jak Lohan jest pełno w Hollywood jak nie ona to jakaś inna bez mózga różowa lala zrobi skandal by zwrócić na siebie uwagę.To są skutki imprezowania z Paris Hilton.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones