Lionel Messi

Lionel Andrés Messi Cuccittini

8,0
208 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Lionel Messi

wspaniały aktor, lubię go za rolę w tym właśnie filmie

peneriada

Postaraj się bardziej trollu !

peneriada

Ja też...
Ps.@tomucho77 Jednak myślę że too ty jesteś trollem.... -.-''

LadyCrazy_

Wystarczy poczytać twoje posty na forach i wszystko jasne !

tomucho77

Noooo taaaaa bo co ...boo tamte posty to nie pisałam jaa bo to konto kiedy było mojej koleżanki

tomucho77

Ps.Baa twoje też jakie masz wypowiedzi na temat wszystkich
Ja jestem wolę ogólnie Ronaldo(bo tak bo dla mnie jest lepszy),i będąc fanką CR7 nie wyzywam Messiego,ale widząc takie tematy gdzie pisze że Messi jest lepszy od Maradony albo,że Ronaldo jest brzydki,lalusiowaty itp to juuż wytrzymać nie mogę fani CR7 nie wyzywają tak Messiego jak fani Messiego wyzywają Ronaldo więc sorki wielkie

LadyCrazy_

Ps.Baa twoje też jakie masz wypowiedzi na temat wszystkich
Ja wolę ogólnie Ronaldo(bo tak bo dla mnie jest lepszy),i będąc fanką CR7 nie wyzywam Messiego,ale widząc takie tematy gdzie pisze że Messi jest lepszy od Maradony albo,że Ronaldo jest brzydki,lalusiowaty itp to juuż wytrzymać nie mogę fani CR7 nie wyzywają tak Messiego jak fani Messiego wyzywają Ronaldo więc sorki wielkie *(sorki pomyłka w tamtym)

LadyCrazy_

A ja jestem fanem piłki nożnej i nie wyzywam nikogo ! ... taka jest różnica między nami.

tomucho77

Noo taak tylko że ja też jestem fanką piłki nożnej a nie tylko Ronaldo...myślisz że cooo...?Że lubię Ronaldo za urodę czy coś w tym kierunku no chyba niee...lubię goo za too jak gra i wg i piłkę nożną też lubię(często gram)

LadyCrazy_

co jest grane? chyba coś z tobą nie tak.

Radzio3i6

Yyyy...wiesz że my z tomucho się juuż (chyba )pogodziliśmy i nie gadamy o tym a ty dalej temat drążysz OGARNIJ

LadyCrazy_

Nie chyba tylko na pewno :)

tomucho77

To super :)

LadyCrazy_

mogę zapytać komu kibicujesz?

Radzio3i6

i czy wiesz wgl co słowo kibic i kibicowanie oznaczają??????

Radzio3i6

Yyyyy taak kibicuje wielu drużyną a coo?I wiem co to znaczy słowo 'kibic' :)

LadyCrazy_

skoro jesteś kibicem to ciekawy jestem komu kibicujesz w meczu Barcy z Realem bo jeśli kibicujesz obydwóm klubom to nie jesteś kibicem tylko osobą neutralną bo np jak strzeli Real to cieszysz się ale jednocześnie smucisz bo także kibicujesz Barcie i w drugą stronę tak samo.Otóż to nie jest kibicowanie w moim przekonaniu.Prawdziwy kibic ma w sercu tylko jedną drużynę której kibicuję w ten sposób ma to wszystko sens.Ja kibicuję Barcelonie od 2003 roku i tylko Barcelonie.Więc jeśli uważasz się za kibica to muszę cię zmartwić że nim nie jesteś sorry ale takie są fakty.Można lubieć jakąś drużynę.Ja np.lubię Borussie Dortmund bo grają tam Polacy lecz im nie kibicuję.Dziwię się dlaczego masz w profilu zdjęcie Davida Villi bo jeśli kibicujesz Barcie a z drugiej strony mówisz takie rzeczy na temat Leo Messiego to zastanów się co z cb za kibic.Prawdziwy kibic który kibicuje drużynie stoi murem za wszystkimi jego zawodnikami bez wyjątku.

Radzio3i6

Yyyy...bo lubię Davida a on gra dla Hiszpanii a nie tylko dla Barcy -.-''Ja kibicuje Realowi i też lubię wiele innych klubów w tym Barcelone!!

LadyCrazy_

no cóż...widzę że często zmieniasz zdanie ale nie będę wnikał kibicuj komu chcesz.

Radzio3i6

No ale tak David nie tylko gra dla Barcelony tylko też dla Hiszpanii,a ja kibicuje Hiszpanom i lubię Barcelone ale kibicuje Realowi

LadyCrazy_

Rozumiesz nie? :)

LadyCrazy_

żeby mówić że się w pełni lubi zawodnika to trzeba go lubieć zarówno w reprezentacji jak i w Realu używając słowa lubię nie musisz w cale lubieć Barcelony jako klubu lecz możesz lubieć kilku piłkarzy którzy w nich grają tak jak ja lubię BVB bo grają tam polacy mało tego są tam najlepsi i to mi bardzo pochlebia ale ja lubię jedynie polaków innych graczy już nie tak bardzo Jeśli mowa o kibicowaniu to można kibicowąc tylko jednej drużynie i trzeba lubieć wszystkich więc jeśli lubisz willę a nie lubisz Messiego to nie musisz kibicować Barcie więc rozumiem twoją wypowiedź bo jest sensowna

Radzio3i6

Wiesz nie musisz pisać ' Villę' przez ' w' i z błędami

LadyCrazy_

gdy piszę szybko robię dużo błędów dla sprostowania Bardzo lubię Davida Villę:)

Radzio3i6

Aha spk.:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones