Liroy

Piotr Marzec

7,6
108 ocen muzyki
powrót do forum osoby Liroy

ten kawałewk chyba pamięta każdy?












Chelsea_Fan

taaaaa.... gówno jakich mało - chociaż nie, gówna to nie brak dookoła.

donZabol

gówno jakich mało ale na dyskotekach każdy się przy tym bawił w tamtych latach.

donZabol

Jakie gowno!!! Lubie ta piosenke swego czsu sluchalo sie, znam caly tekst na pamiec a krotki nie jest, obudz mnie w nocy a ci zaspiewam cala zwrotke.

Chelsea_Fan

tak, to jest kupa człowieka (no co mam jeszcez powiedziec zeby koment nie byl zakrutki)

patrick_42

"gówno jakich mało ale na dyskotekach każdy się przy tym bawił w tamtych latach" - chciałeś chyba powiedzieć że Ty bo ja przy gównie nie skacze jak małpa.

Lord_10

A ty wogóle widziałeś kiedyś dyskotekę leszczu czy tylko siedzisz przed kompem i stukasz w klawierkę. Pewnie nie masz panny i dlatego masz traumę i piszesz wszędzie, że na dyskotekach to się skacze jak małpy, ćpa i rucha w krzakach. Chłopie jak masz 27 lat to zajmij się czymś innym, a nie przypierdalasz się do rapu i dyskotek.

RID66_2

"A ty wogóle widziałeś kiedyś dyskotekę leszczu czy tylko siedzisz przed kompem i stukasz w klawierkę" - chodziło się na nie kiedy były jeszcze normalne. Bo normalny człowiek teraz nie pójdzie - proste.

"Pewnie nie masz panny i dlatego masz traumę i piszesz wszędzie, że na dyskotekach to się skacze jak małpy, ćpa i rucha w krzakach" - jestem od roku żonaty. Reszta to tylko prawda nic więcej.

"Chłopie jak masz 27 lat to zajmij się czymś innym, a nie przypierdalasz się do rapu i dyskotek." - na brak zajęcia nie narzekam, pracuję i zakładam teraz firmę. Przypierdalać się do rapu i dyskotek do końca życia będę bo ktoś musi(czytaj: normalni ludzie) - trzeba wyplenić tych wszarzy z tej planety żebym mógł spać spokojnie...

Lord_10

Uważaj, żeby ktoś ciebie nie wyplenił bo może jest zupełnie odwrotnie i to ty jesteś inny a reszta normalna. A żonkę gdzie poznałeś? Na wieskiej potańcówce czy w kościele na mszy?

RID66_2

"Na wieskiej potańcówce czy w kościele na mszy?" - tam chodzą normalne dziewczyny a na dyskoteki same kurwy i narkomanki - chyba że chcesz taką żonę to Twój problem. Ja wybrałem normalną...

Lord_10

O mój Boże. Nie odpowiadajcie już na komenty CRB bo widzę wyraźnie że to komunista-świętoszek wychowany w duchu PRL-u i ZSRR który uważa że powinniśmy wyglądać jak banda debilnych komuszków w mundurkach i zbierać kwiatki.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Lord_10

Prawda zabolała co? :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
RID66_2

Teraz ciebie zabolało? Prawidłowo Hehe:))))))))))

RID66_2

To nie było idoto stwierdzenie o mnie tylko żałosna próba obrażenia mnie w najbardziej infantylny sposób jaki można wymysleć(np: włączanie w to mojej rodziny - ja do takiego poziomu NIGDY się na filmwebie nie zniżyłem). Naucz się czytać ze zrozumieniem.

Lord_10

Co nas niby miało zaboleć? To że komunista się odezwał? Sorka ale twój PRL już tu nie wróci a jeżeli ci Rap przeszkadza to bardzo dobrze. To już twój problem, nie nasz :P

peter5_14

http://www.ocf.berkeley.edu/~wwu/images/hehe/fuckedup/arguing_over_internet.jpg

peter5_14

racja niech ten crb albo cbm idzie wielbić swoich idoli typ ^Jack Thomson itp. gdzie indziej bo my tu tych zapchanych cenzorów i psełdo obrońców poprawności politycznej nie chcemy bo każdy będzie oglądał słuchał i grał co / w co uważa za słuszne czy to tym cenzorom się podoba czy nie

^ Jack Thomson - wielki psełdo obrońca moralności w medjach ,grach komputerowych i wogle w masowej rozrywce tak naprawdę to on nie robi tego dla dobra młodzieży a dla swych kieszeni

peter5_14

racja niech ten crb albo cbm idzie wielbić swoich idoli typ ^Jack Thomson itp. gdzie indziej bo my tu tych zapchanych cenzorów i psełdo obrońców poprawności politycznej nie chcemy bo każdy będzie oglądał słuchał i grał co / w co uważa za słuszne czy to tym cenzorom się podoba czy nie

^ Jack Thomson - wielki psełdo obrońca moralności w medjach ,grach komputerowych i wogle w masowej rozrywce tak naprawdę to on nie robi tego dla dobra młodzieży a dla swych kieszeni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones