Luke Pasqualino

Luca Giuseppe Pasqualino

7,2
2 081 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Luke Pasqualino
IKnowWhatYouAre

tak jak w wiekszosci przypadkow .. jak nie potrafi grac to jest ladny .. ale jak cos potrafi to uroda nie grzeszy ..

Misery_

Dziwny sposób oceniania aktorów o.O

użytkownik usunięty
Misery_

Może po prostu z góry zakłada się że nie umie grać, gdy jest ładny.

IKnowWhatYouAre

Jest bardzo przystojny, a z jego grą nie jest aż tak źle.
W serialach i różnych filmach aż roi się od drewien totalnych.

użytkownik usunięty
willy_monka

W ogóle myślę, że trudno zagrać w takim serialu jak Skins, a co dopiero główną rolę. Myśle że wymaga to naprawdę niezłego aktorstwa a że, z tego co widze, to jego pierwsza rola to chyba należą mu się brawa.

Ale już go nie będzie w Skins. Załatwili go dość spektakularnie, jeśli chodzi o anulowanie angażu w serialu... ;-]

IKnowWhatYouAre

Jakoś tak zmieniłam zdanie na temat jego aktorstwa. Masz rację, aktor z niego cienki, a przynajmniej na razie. Miał fajną rolę do zagrania - Freddie to naprawdę sympatyczny koleś - ale jakoś mi jej nie sprzedał.
Raczej mu to nie wyszło. Ale lubiłam go oglądać - aparycję ma świetną. Szkoda że już go nie zobaczymy w Skinsach.

IKnowWhatYouAre

Chyba nie mogę się zgodzić... Nie mnie oceniać wygląd, ale jako aktor - dobry (może nie znakomity, ale dobry). W porównaniu do aktorów występujących w polskich serialach - świetny!

filippokrzywniak

W porównaniu do polskich seriali-faktycznie świetny;).Ale ogólnie Luke wydaje mi się zdecydowanie najgorszym aktorem z obu generacji Skins.W 3 serii grał strasznie sztywnie w niektórych momentach, w 4 widać spora poprawę ale nadal nienajlepiej.A poza tym - grał okropnie wkurzającą mnie postać, dlatego jakoś się do niego nie przekonałam

_malena_

Myślę, że to taka rola.. taki miał być. Moim zdaniem nie było źle :)

IKnowWhatYouAre

no dokładnie. chodzący sexi wieszak : )
najgorszy aktor w skinsach.
powinien zostać modelem, kimkolwiek bo po prostu nie potrafi grać. no, nie każdy musi...
ale ciacho mega...

IKnowWhatYouAre

Lepiej bym tego nie ujęła...Ładna buzia ale talentu mniej. A żeby mi nie mówili, że jak ładny to nie potrafi grać daje za przykład Nathana z serialu The Misfits który posiada jedno i drugie w idealnej ilości, ale to przecież tylko moja subiektywna opinia ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones