Małgorzata Foremniak

6,6
12 940 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Foremniak

Świetnie zagrała mamę Kuby i Jacka w Tajemnicy Sagali. Bardzo mi się podobała jej gra aktorska
w Tajemnicy Sagali. Chyba Jej najlepsza rola.

suzi323727

mi się też podobała w tym filmie ale najbardziej podobała mi się jej rola w banku nie z tej ziemi, w 13 posterunku, i w kto tu rządzi. Bardzo lubię tą aktorkę moim marzeniem jest ją spotkać i mieć od niej autograf.

kinomanka_13

Mi się wydaje że nie ma problemu. Musisz tylko gdzieś na Nią zaczaić. To bardzo miła osoba i ,,normalna'' która nie robi z siebie wielkiej gwiazdy. No tylko robi się coraz bardziej starszawa no ale cóż czas dla wszystkich szybko leci i wszyscy się starzeją.

suzi323727

zgadzam się z tobą że to miła osoba i normalna osoba nie obchodzi mnie jej życie prywatne bardzo ją lubię od momentu gdy zagrała w 13 posterunku a potem w na dobre i na złe (szkoda że już tam nie gra bez niej i Żmijewskiego i wielu innych aktorów to nie ten sam serial )szkoda że większość osób nie znosi jej przez romans z Maserakiem ale i tak ją lubię. Wiem jedno że pracuje w teatrze 6 piętro i może do niej napiszę prośbę o autograf od roku tak robię że piszę do teatru albo do produkcji.

kinomanka_13

No tylko mówię już kroczkami robi się taką starszą panią niestety :(

suzi323727

"BANK NIE Z TEJ ZIEMI" :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones