Maisie Williams

Margaret Constance Williams

8,4
18 580 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maisie Williams

Toć to słodkie dziecię w niczym nie przypomina "końskiej gęby"...

Puszek Fatalista

Może i nie przypomina, ale najwięcej zależy od tego, jak zagra, nie?

voirrey

Jasne, jasne... tylko, że po obejrzeniu ekranizacji Miecza Prawdy jestem jakoś sceptycznie nastawiony do kolejnego przeniesienia sagi fantasy na ekran TV.

Puszek Fatalista

Jak ktoś chce małe info, kilka zdjęć i poczytać na temat aryi to tutaj znalazłem fajny art :)

http://gra-o-tron.dbmw.info/arya-stark/

voirrey

<SARCASM> Już bardziej pasowałaby Sarah Jessica Parker </SARCASM>

Puszek Fatalista

No bez przesady, przecież to tylko dzieci. Jak dla mnie idealna Aryia, jak ją zobaczyłem na trailerze czy na fotkach jak przygryza swoją wargę to już wiem, że właśnie tak ją sobie wyobrażałem.

A tego shitu MP nie porównywałbym z Grą o Tron, ekranizację książki Martina robi porządna stacja i wg mnie tego nie da się zepsuć.

gambitx7

Dla mnie to zupełne zaprzeczenie tego jak ja sobie wyobrażałem tą dziewczynę. Co do niemożliwości spieprzenia... pożyjemy - zobaczymy. Obyś miał rację. :o)

Puszek Fatalista

Moim zdaniem dobrze ja dobrali, nie jest piekna, ale jakos szczegolnie szkaradna tez nie. Przydomek konska geba to chyba siostra jej nadala, ale jakims szczegolnym gargulcem to chyba nie byla.

shen16

Przydomek dostała od córki zarządcy Jeyene Pool. Po dwóch odcinkach GoT już mogę powiedzieć, że to naprawdę idealna Aryia, jak dla mnie of course.

gambitx7

Dlaczego piszesz ,ze MP to shit. To serial lekki ,latwy i przyjemny. I taki jest. "Gra o tron" to inna klasa..Najwyzsza

HRA

mi się średnio podobał miecz prawdy, ale gra o tron to zupełnie coś innego, najlepszy serial, zasłużył na 1 miejsce w kategorii seriali

HRA

zgadzam się. Mi nie przeszkadza, że MP jest inne od książki, po prostu podeszłam do tego jak do zupełnie nowego serialu, nie ekranizacji. Uwielbiam Terry'ego Goodkinda i uważam go za jednego z najlepszych twórców fantasy. Oczywiście George R.R. Martin jest również genialnym pisarzem i jego książki czytam z takim samym entuzjazmem, jednak seria "Miecz Prawdy" zawsze będzie moją ulubioną ;)

A odnośnie głównego wątku: widząc profilowe zdjęcie tej młodej aktorki też pomyślałam, że nie nadaje się do tej roli, ale, widząc ją w serialu w pełnej charakteryzacji, całkowicie zmieniłam zdanie. Teraz uważam, że jest jedną z najlepiej dobranych ról ;)

HRA

lekki , łatwy i przyjemny i owszem ale w porównaniu do serii książek shit .

Puszek Fatalista

nie czytałam co prawda książki, więc nie mam żadnych własnych wyobrażeń co do postaci, ale ta mała gra całkiem nieźle, jest naturalna, ale nie "bezpłciowa" jak np. Snow (moim zdaniem ;p...). Dobrze wciela się w zadziorne, trochę nieokrzesane dziewczątko :) Pożyjemy, zobaczymy.

Puszek Fatalista

Prawda, a co gorsza na ten przydomek zasługuje aktorka grająca Sansę. Poza tym Jon Snow za cholerę nie przypomina lorda Starka.

Ale co z tego? Ekranizacja rządzi się własnymi prawami, nie wszystko musi być idealnie odwzorowane.

Puszek Fatalista

a mi się podoba. w książce też nie było że Arya jest jakaś wielce brzydka. to był po prostu złośliwy przydomek nadany przez jakieś dzieciaki.
i w ogóle to przypomina mi Sarah Bolger - wyglądem tylko trochę, przede wszystkim podobnie gra.

qMargot

Parafrazując, Ned wspomina Aryi, że nie tylko pod względem charakteru, ale też i wyglądu przypomina mu Lilianę, a przecież ta uchodziła za wielką piękność. No ale o czym my piszemy, przecież w książce to 9-letnia dziewczynka, więc nie rozumiem tekstów typu "nie jest piekna, ale jakos szczegolnie szkaradna tez nie. Przydomek konska geba to chyba siostra jej nadala, ale jakims szczegolnym gargulcem to chyba nie byla" xD

Puszek Fatalista

SPOJLER no i po 4 odcinkach stwierdzam, ze to wykapana Aryia/Arry/Łasica

Puszek Fatalista

Jest zajebista :] Arya to moja ulubiona postać z książki, dziewięcioletni komandos :P a w serialu rogal mi się pojawia na twarzy za każdym razem jak Ją widzę, ciesze się że wybrali tą aktorkę, bo miała być na początku inna. Ktoś wie tak w ogóle ile ona ma lat na prawdę?

Czacha

13 czy 14, tak coś pisze na oficjalnej stronie.

gambitx7

Jak dla mnie mistrzowska rola i super postać. Też mam rogala jak ona gra :D

Puszek Fatalista

Te "słodkie dziecię" gra rewelacyjnie. Zwłaszcza w scenach z Syrio.

Puszek Fatalista

Nie wyobrażam sobie innej aktorki na jej miejscu. Mały zadziorny szatan z krzywymi zębami <3

Puszek Fatalista

W pozniejszych częściach Arya zaczyna zwracać uwagę mężczyzn, można z tego wyciagnąć wniosek, ze staje się ładną dziewczyna, więc aktorka jak narazie pasuje :)

zielona_linijka

może ta dziewczynka grająca Aryję ma problemy z tarczycą. w sumie tak wygląda ..

użytkownik usunięty
Puszek Fatalista

Może i nie ma "końskiej gęby", ale w serialu wygląda na jak najbardziej krnąbrną. I fajnie gra ta dziewczynka. Jeden z lepszych wyborów. ^^

Najpierw zobaczyłem serial a potem czytam sagę. I chyba tylko dla niej. W książce opisana jest jako brzydsza od Sansy, a w filmie zdecydowanie ładniejsza i wyrazistsza. Pewnie gdybym zaczął od książki zdziwiłbym się, ale teraz nie potrafię inaczej jej sobie wyobrazić.

Puszek Fatalista

Nie wiem jak jest opisywana w książce, dlatego też trudno mi sobie wyobrazić jak wygląda człowiek o "końskiej gębie"?
Może przeciwnicy serialowej Aryi wkleją kogoś o tego typu twarzą lub kogoś kto bardziej by się nadawał do tej roli?

Roshigdz

idealna Arya:) dziewczyna ma w sobie to cos, swietnie zagrana rola.

użytkownik usunięty
Roshigdz

Dwa słowa: Dave Grohl (z epoki przed foo fighters) :P

O dzięki, no tu wygląda trochę jak koń :D http://wd3.photoblog.pl/np2/201101/57/85029842.jpg
W 2 sezonie Arya wygląda lepiej, tzn bardziej tak jak chyba powinna.

Puszek Fatalista

mimo młodego wieku, jest genialna i dobrana perfekcyjnie!:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones