Marcin KowalczykIII

8,5
15 607 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Kowalczyk

Wielki szacun za całą kreację, a za scenę w korytarzu, w którym pokazuje jak się powinno rapować POKŁONY BIJĘ DO ZIEMI. identyko jak Magik.

politka_2

Zgadzam się w stu procentach! Ciary miałam na całym ciele podczas tej sceny na klatce schodowej

politka_2

Byłam w szoku jak go zobaczyłam, zwłaszcza że to była jedna z pierwszych scen Magika.

politka_2

Wg mnie to była najlepsza scena w filmie obok pierwszego koncery PFK. Wielkie uznanie dla aktora, idelny debiut, mam nadzieje, że koleś nie przepadnie w tłumie.
P.S. Miło było zobaczyć jakiś film bez tych Karolaków i reszty:)

politka_2

jak najbardziej sie zgadzam, naprawde odwalił kawał zajebistej roboty

użytkownik usunięty
politka_2

Ja też jestem pod wrażeniem. I znowu perełka wśród młodych (Niedawno Pan Gierszał teraz pan Kowalczyk) ...brawo dla tego pana

politka_2

Podpisuje się pod tym, ja byłam wstrząśnięta jego solówką na klatce.. rewelacja!!! Świetna gra aktorska wszystkich chłopaków ale On zagrał fenomenalnie

politka_2

No, jednak jeszcze istnieje dobre, Polskie kino.

LubieLola

Właśnie wróciłam z kina,jestem pod wielkim wrażeniem gry Marcina Kowalczyka...cały film genialny!

cuzthisisme

Ale z tą biografią to cienko.

LubieLola

skłaniam się jednak ku ocenie samego filmu ; ) choć zgadzam się co do biografii,ale to już inny temat .

politka_2

Scena wybitna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones