Mario Casas

Mario Casas Sierra

8,3
10 742 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mario Casas

Nie wiem czy tylko ja na to zwróciłam uwagę ale gdzie Casas tam i Coca-Cola. Najpierw zauważyłam to w Trzy Metry Nad Niebem (mało subtelna kryptoreklama), potem w Tylko Ciebie Chcę, gdzie już naprawdę przegięli i pomyślałam że po prostu ta seria filmów jest jakoś sponsorowana przez tą firmę. Potem jednak przypadkiem obejrzałam "Statek" w telewizji gdzie Mario delektował się "ostatnią puszką Coli na ziemi" (nie wiem o co chodziło bo nie oglądam). W jakich jeszcze produkcjach z Casasem zauważyliście ich logo?

mystic.

TAAK, ale ogólnie Coca-Cola dużo filmów/seriali sponsoruje w hiszpanii :) nie tylko z Mario :) ale juz przesadzaja bo cały czas tylko o coli...a w serialu Statek tylko piją cole XD

mystic.

Z 'Trzy metry nad niebem' pamiętam colę, ale z 'Tylko Cb chcę' nie mogę sobie przypomnieć... ;p
W jakim momencie była? ;]

Lenkaaa_93

Katina napisała "list" do Pollo na etykietce od Coca-Coli co naprawdę popsuło mi ten moment ;/

mystic.

Aaa, nie zauważyłam tego, dzięki ;D

Lenkaaa_93

Hiszpański film bez Cola-coli to jak balon bez powietrza XD

użytkownik usunięty
patusia4

niezłe porównanie :D musze więcej hiszpańskich filmów oglądać, żeby sie o tym osobiście przekonać :D

mystic.

nom w 3 metry nad niebem był przynajmniej z 3 razy z colą albo przy wielkim bilbordzie 'Coca-Cola' ;D

użytkownik usunięty
xlidkaax

to w 3 metry nad niebem był bilbord coca-coli?!?!?! chyba byłam za bardzo w Casas'a zapatrzona bo nie przypominam sobie :D

Haha..dobre.Też mam czasami to :)

:D ja też nie zauważyłam chyba z tego samego powodu :D

xlidkaax

a w El Barco gdzie on gra Ullisesa to pomimo tego że była wielka katastrofa oni mają niewyczerpujące się zapasy coca- coli ha :)

mucka9999

To Prawa. Lecz był moment gry Aihnoa dała Ulisesowi (podobno ostatnią) butelkę Cola-Coli, lecz puźniej i tak pili inni...

patusia4

ja widziałam z Mario operacje expo (grupo siete bodajże w oryginale) i cola też była :p

mystic.

może dlatego skończyli realizację statku bo im się cola skończyła i nie mieli co pić

mystic.

Po prostu w Hiszpanii kochają Coca- Colę, choć i tak twierdzę, że nie wiedzą co tracą bo Pepsi jest o niebo lepsza xD

Asiulka1237

Co racja to racja, ale Cola nie jest taka zła ;P

mystic.

W El Bar w piwnicy były oliwki, ziemniaki iii Coca-Cola :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones