Matt Bomer

Matthew Staton Bomer

7,8
11 565 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Bomer

Matt Bomer jest idealnym kandydatem do roli Christiana Greya!!!!

adrianna96

Dokładnie! Czytając książkę to właśnie Matta miałam cały czas przed oczami, nie wiedząc jeszcze że jest on brany pod uwagę do tej roli.
Pasuje do tej roli idealnie! :D

adrianna96

całkowicie się zgadzam!!

użytkownik usunięty
mk09_07

podobno nie jest brany pod uwagę, bo jego wiek....

kogo oni biorą pod uwagę? moim skromnym, kobiecym zdaniem popełnią straszną głupotę nie dając mu tej roli. Wszystko, absolutnie wszystko w nim jest takie christianowe: głos, WYGLĄD W GARNIAKU, oczyska przeboskie, ciało (w Magic Mike!) i przede wszystkim jest całkiem dobrym aktorem. Fanpage 'Matt Bomer for Christian Grey' ma ponad 75tys. fanów. Nie wiem jak inni, ale dla mnie ten film nie może się udać bez Matta jako Christiana bo ja również podczas czytania miałam go przed oczami. A i nie uważacie, że jego oczy zdradzają, że jest małym zboczkiem? ot, idealny pan Grey :D

użytkownik usunięty
itsmarz

podobno Somerhalder, który wiekiem praktycznie się nie różni. osobiście jestem za Mattem!

kocham Iana, ale on się totalnie nie nadaje. A ktoś wie kto może ma być Aną?

itsmarz

Wszyscy obstawiają na Alexis Bledel, ale dla mnie ona jest za "milusia"

duli500

Alexis Bledel! Ja też na nią stawiam! Według mnie idealnie pasuje do roli Any!

adrianna96

A ja nie mogę się do niej przekonać... jest taka delikatna. Może pasuje do wyglądu Any, ale wyobrażasz sobie ją by zagrała w czerwonym pokoju bólu ? Poza tym Ana w końcu pokazała pazurki (wreeeeeszcie) i nie była już taka niewinna :)

duli500

w czerwonym pokoju bólu.. sama nie wiem. Lubie Alexis i nic do niej nie mam, ale tak szczesze to nie mam pojęcia która aktorka byłaby idealną Aną. Naprawde jestem ciekawa kto dostanie te rolę, i mam nadzieje,że to będzie ktoś dobry. Żeby tylko nie zepsuli tych książek..

adrianna96

Ja też nie :) Mam tylko nadzieję, że o nie będzie Emma Stone, a wszyscy ją właśnie typują. Według mnie, spokojnie mogłaby się wcielić w Kate :)

duli500

Emma Stone? O matko tylko nie ona. Ona w ogóle nie pasuje do roli Any! w ogóle!

adrianna96

http://www.filmweb.pl/person/Amanda+Seyfried-173931 Ja jestem za nią;)

mexi_111

O nie, nie ,nie. Amanda i Emma to dwie najgorsze kandydatki według mnie. Nie..

Ale przecież on nie wygląda na swój wiek ! Ja bym mu dała max 19 lat, nie więcej :)

użytkownik usunięty
duli500

ja też nie ;) i bardzo bym chiała, żeby to on grał Grey'a.

Ja bym mu dała max. 22 -23 lata :) Jak on nie zagra CG to nie mam po co sięgać po ten film :)

Maddie_filmweb

Nie róbmy jaj, wygląda gdzieś na ok. 30 więc wiek by się zgadzał. Nie wiadomo tylko, jak by to zagrał.

duli500

On jest gejem! Ludzie! Nikt nie weźmie go pod uwagę, chyba, że sam sie na to zgodzi i weźmie udział w castingu. To jedyna możliwość, że sam sie zgodzi.

4vivian_

Co to ma do rzeczy? Zatrudnili go w White collar mimo, że był gejem, więc dlaczego nie może zagrać Greya? Ale zgadzam się z tym, że musi iść na ten cholerny casting. Na początku jakoś niezbyt mi pasował do Christiana, ale z ciekawości zaczęłam oglądać białe kołnierzyki i gra tam baaaardzo dobrze :) Grey z krwi i kości.

duli500

Ja też zaczęłam oglądać Białe Kołnierzyki! haha od pierwszego odcinka pokochałam ten serial! Kocham duet Matt-Tim. I nie obchodzi mnie to,że Bomer jest gejem. I tak go uwielbiam.

adrianna96

Ja też :) Ale dla mnie idealny duet to Matt-Willie ;) Mnie też gówno obchodzi, że facet jest homoseksualny, chociaż jest to odrobinę wkurzające, że jeden z najseksowniejszych facetów na planecie jest gejem. Cóż byłby zbyt idealny :)

4vivian_

Czy aktor musi byc hetero żeby grac w erotyce?

duli500

aktor nie musi mieć tyle samo lat ile ma bohater xD

Oliens

Co ty nie powiesz ;p Dla mnie Greya może zagrać nawet czterdziestolatek, ale reżyserzy podobno tego wymagają.

adrianna96

Ja tak samo baardzo bym chciala zeby to Matt gral CG, ale niestety wiele ludzi nie zgada sie z tym poniewaz jest on gejem. On sam nic nie ujawnia na ten temat. Jedynie pare miesiecy temu, kiedy go reporterka zapytala czy by chcial zagrac, powiedzial ze jeszcze nie przeczytal ksiozki. Od tampej pory nic. Ale z drogiej strony, jesli nie chcial by tej roli to by napewno otwarcie powiedzial.

Wiem jedno, ze jesli to Matt zagra CG, to film wywola ogromny skandal.. To jest nieuniknione. Ale moze rezyser tego wlasnie chce - Skandalu? Mimo tego ze Matt jest dobrym aktorem i ma za**biste cialo, to jednak fakt ze jest gejem, i to ze ma meza ma tu duze znaczenie.
Ale i tak mam nadzieje ze to on zagra CG ^^

karolinka_rut

no i co z tego że jest gejem???? i dlaczego skandal? aktor to aktor, musi wczuć się w rolę xD

adrianna96

Ja też jestem za Matem Bomer'em idealny kandydat na Greya:))

adrianna96

To prawda, zgadzam się ;) niby juz został wybrany ;p...tylko szkoda że nie ma miedzianych włosów....:/

adrianna96

Tylko ON !

patkadudus

jest cholernie przystojny i go UWIELBIAM, ale NIE, NIE PASUJE do roli Christiana. Sorry, ale nie widzę go w tej roli... :(

zgadnij_kto

Czemu nie widzisz go w tej roli? Moim zdaniem idealnie pasuje....no ale cóż, to jest twoje zdanie a to moje i toleruje je ;)

Oliens

Uważam, że jest cholernie przystojny, ale nie o wygląd mi chodzi... tylko o GRĘ.
Uwielbiam go w White Collar. Serial jest fajny, śmieszny ale przede wszystkim lekki, i dlatego nie widzę go w roli tajemniczego i wyuzdanego Grey'a. Nie jestem przekonana czy Matt by podołał. Mimo mojej całej sympatii do niego po prostu nie pasuje mi do roli...

zgadnij_kto

Też się nad tym zastanawiałam. Ale z pewnością znakomicie by zagrał chorego z miłości człowieka :)

zgadnij_kto

Dzięki za odpowiedź ;). Może masz racje...no ale lepszy jest on, niż IAN z pamiętników.....

Oliens

Ian'a też UWIELBIAM! Jako Damon jest po prostu B.O.S.K.I, ale też go nie widzę w roli Grey'a :(

IMHO na tę chwilę nadaje się tylko jeden aktor - Alexander Skarsgard :o) i żeby był taki... Eric-ish

Can't help it...

Oliens

Ups sorry :)

adrianna96

Matt i Alexis to idealna para. tak właśnie sobie wyobraziłam Anę i Christiana czytając wszystkie części. mam nadzieję, że tak właśnie będzie :) inaczej będę zawiedziona :(

adrianna96

Idealny ;D jak przeczesuje włosy w Białych kołnierzykach... miałam dreszcze bo widziałam dokładnie to tak jak z Christianem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones