Matt Bomer

Matthew Staton Bomer

7,8
11 565 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Bomer

Matt powalił mnie wykonaniem piosenki ,,Somebody that I used to know" w Glee.

LeatherJacket

Matko..ja Go nie poznałem :)
Dopiero teraz,jestem w szoku.
Ma świetny głos,i te emocje.
Szok.

użytkownik usunięty
LeatherJacket

http://www.youtube.com/watch?v=0cay2dnuhcs nie mogę przestac słuchac <3

LeatherJacket

To mam jeszcze dla ciebie jeszcze jeden fajny kawalek.
Watch this:
http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=0wHr8r2-yYg

binky

piosenka Gotye spoko jeszcze ale to jak dla mnie trochę wiocha :D zdecydowanie wolę Matta w white collar śpiewającego love is a many splendored thing, a nie śpiewającego jakąś cukierkową piosenkę w Glee xD

aczkolwieczka

juz mialam zaczac ogladac glee, ale ten drugi nastolatkowy kawalek to miazga...
usuwam z pamięci i zostaje przy white collar :)

LeatherJacket

A który to był odcinek?

kaskoa

W "Glee" wystąpił w odc. 3x15 "Big brother". Grał idiotę, ale i tak miło było posłuchać, jak śpiewa. Poza dwiema piosenkami w "Glee" (jeszcze "Hungry Like The Wolf/Rio") i "Love Is A Many Splendored Thing" jest jeszcze w sieci piękne nagranie jego w duecie z Kelli O'Harą, wykonującymi "It Only Takes a Moment. Muszę się przyznać, że wszystkie wyżej wymienione utwory mam w postaci mp3 i słuchałam po kilka razy na poprawę humoru. Chciałabym usłyszeć więcej piosenek w jego wykonaniu. Ktoś zna, widział, wie, gdzie można znaleźć? Nagrał jakąś piosenkę z Diahann Carroll, ale jej nie znalazłam...

LeatherJacket

nie żartujcie. Nie dość, że prawie w ogóle nie śpiewał, to jeszcze wszystko jechał na autotune.

To nie jest piosenkarz, szału jego śpiewanie nie robi, choć głos ma, ale musiałby nad nim dłuuugo pracować.

keeveek

pragne przypomniec ze facet wystepowal na Broadway i ma swoj specyficzny ton glosu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones