Matt Bomer

Matthew Staton Bomer

7,8
11 565 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Bomer

jest gejem.. wow.. ale przystojny :D

pele412

No raczej nim nie jest, skoro ma trójkę dzieci.

Diretto

Co mają dzieci do orientacji sexualnej? Dzieci urodziła mu (i jego partnerowy) surogatka. Poczytaj na wiki troche o tym.

second_temptation

Dokładnie. Zastanawia mnie tylko fakt, że skoro 'ujawnił się' dopiero niedawno, to jak ukrywał przed światem trójkę dzieci?

Gleek99

Matt nigdy nie ukrywał swoich dzieci. Zawsze było powszechnie wiadomo, że jest ojcem.

MrsCaffrey

Ah, to ja jestem niedoinformowana. Synów ma ślicznych.

Gleek99

Co prawda to prawda :D Zawsze się rozpływam nad nimi.

MrsCaffrey

kocham white collar, Matt nadaje serialowi tego czegoś ;) genialny!

Maila

dokładnie! szkoda że w "prawdziwym powołaniu" dalej nie grał ;/

pele412

http://cdn04.cdn.justjared.com/wp-content/uploads/headlines/2012/04/matt-bomer-a merican-fertility-associations-illuminations-2012.jpg

No i.... zobacz jaki sympatyczny :]

Marucins

sympatyczny i dalej przystojny :)

pele412

sama jesteś gejem

beszamela

może trochę sobie poczytaj a potem komentuj.

pele412

ale ja wiem, że jest gejem. tylko się wkurzam.

beszamela

aha.

pele412

z drugiej strony to wspaniale, że Matt ma partnera i wychowują razem trójkę dzieci. jesteś pewna, że to surogatka? bo podejrzanie mi to wygląda, że wszyscy trzej to chłopcy. oczywiście rozumiem, że tak wolą, bo to im wiele ułatwia. ale myślę, że to mogła być adopcja.

beszamela

mogła być :)

pele412

tylko zastanawiam się, w takim razie, w którym stanie oni muszą żyć, że adopcja w ich przypadku jest legalna?

beszamela

Dzieci urodziła mu surogatka, cytat z Wikipedii: "Bomer is in a relationship with publicist Simon Halls. They have three sons via surrogacy, including a set of twins."

Iloonaa

spoko spoko, tak tylko podejrzewałam. mieli szczęście.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones