Matt Bomer

Matthew Staton Bomer

7,8
11 546 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Bomer
BloodyMaja

i...?

SztucznyMrok

to ze nie wiedzialam o tym kompletnie:)

BloodyMaja

Wielka szkoda, bo jest mniamniusny! :)

kamomila

miałaś jakieś plany względem niego czy jak? bo nie rozumiem, czemu "wielka szkoda", co to zmienia?

skucinka

Moglabym miec, gdyby tylko byl hetero :) A tak, jest poza zasiegiem, niestety. Co nie zmienia faktu, ze jest po prostu swietny w "White collar"

kamomila

nie wiem czy szkoda, facet jak facet podziwiac dalej mozna;p

BloodyMaja

Ja widziałam go w roli Graya ale kiedy dowiedziałam się ze jest gejem to niestety już jako Christian nie będzie pasował, przynajniej dla mnie ( będzie to nieprawdziwe)

anamari7

Przecież to jest czysta gra aktorska, więc w jaki sposób ma być prawdziwa? Przecież oni tylko grają, udają.

duli500

Ok gra, tylko oglądając film lub czytając książkę identyfikujesz się w jakiś sposób z postacią, lubisz ją lub nie. Dlatego uważam, że gej nie zagra dobrze tak erotycznej postaci jakim jest postać Christiana- to nie będzie to. Ale to oczywiście moje zdanie.

anamari7

a gdybyś nie wiedziała ze jest gejem to mówilabys ze jest swietny, mimo ze jest gejem

BloodyMaja

on jest świetny, przystojny na za bój i już dawno nie myślałam, że ktoś tak potrafi wizualnie wpasować się w postać(bo on jest przecież wypisz wymaluj Greyem) - ale muszę przyznać, ze obejrzałam z nim jakiś filmik na youtube, akurat same zlepki jak całuje się z kobietami i niestety jeśli chodzi o pocałunki wypada blado. Obejrzyj koniecznie.

anamari7

Ja dość niedawno się dowiedziałam, że Bomer jest gejem, a nigdy się nie kapnęłam. Wygląda na to że jest niezłym aktorem :)

duli500

no własnie ja tez nie, był bardzo przekonujący, stąd moje zdziwienie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones