Max Thieriot

Maximillion Drake Thieriot

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/159216/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":4191,"rate":7.979479837747554,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":2,"name":"director","above5p":false,"career":{"name":"reżyser"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/159216/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":15,"rate":8.733333333333333,"desc":"ocen","profession":"pracy reżysera"}}]
8,0
4 191 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Max Thieriot
  • fajnie ogląda się z nim pierwsze odcinki Bates Motel... na razie jest dla mnie najbardziej
    pozytywną postacią.

• przemson89 Jak dla mnie tak samo. Najlepsza postać w serialu razem z tym azjatą który już nie żyje.

• Wartax Haha zgadzam się:) Pozytywna postać i szkoda że stuknęli tego azjatę

• Wartax lol azjata był chyba w 2 odcinkach, nawet go nie ma w obsadzie

• przemson89 fajny, ale Freddie zawsze lepszy :) Wolę go ogolonego....

• użytkownik usunięty

przemson89 przystojniaczek, aż przyjemnie się na niego patrzy w Bates'ie.. a o jego uśmiechu nie wspomnę.

• przemson89 Moja lubiona postać z serialu ;)

• kinomaniak97 Moja też ;3

• przemson89 A jakie są wasze ulubione teksty Dylana? Moje to:

-Witaj wśród potępionych
    -Co ty, okradłeś tą cukiernię?
    -Miałem 12 lat jak zaliczyłem panienkę
    -Uwierz, znam się na tym
    -No wiesz, jak laska pisze ''hej'' o 22, to chce, byś wpadł.

• Cresta_4 - Jeszcze raz się na mnie rzucisz to cię zabiję
    (hej a może się z nią umówisz?!) - Może powinienem...
    - Mamo (do Normy, kiedy trzymała broń)
    (A może mnie nie kochał...~Bradley) - A kto by cię nie kochał?
    - Tak! Bo normalne matki przyjmują swoje dzieci, kiedy te stracą, pracę i nie mają dachu nad głową!...
    (A co się z nim stało?) - zabiłem go...
    Uwielbiam go!:)

• użytkownik usunięty

przemson89 Świetny. Nie dość, że przystojny, to dobrali mu idealną rolę :-) Dobrze w niej wypada :-) Boję się, że w drugim sezonie albo trzecim BM go uśmiercą;/ a nie chciałabym tego...

• przemson89 Nigdy nie lubiłam takiego typu urody ani blond włosów, ale bardzo fajnie gra i faktycznie jest w nim coś pociągającego. xD

• przemson89 On jest świetny, bardzo odpowiedzialny jako postać i twardo stąpa po ziemi. Zawsze miałem wrażenie że on obroni Normę przed Normanem i kiedy chciał ją zabić modliłem się zeby Dylan wrócił. Poza tym ma taką polską urodę, wygląda jak taki typowy polski cwanaiczek. Szlag mnie trafiał jak Norman był na początku z Brittany, zdecydowanie bardziej Dylan na nią zasługiwał