Michał Żebrowski

7,8
18 324 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Żebrowski

Ten aktor ma niewątpliwego pecha do filmów w których gra... NIe wiem czy to wynika z jego złego gustu, czy z braku sensownych propozycji czy po prostu z miernoty polskiego kina... lubię Żebrowskiego jako aktora, uważam, że na tle plastikowych ryjów polskich celebrytów wypadanaprawdę nieźle... ale co z tego skoro np. "Wiedzmina", "Janosika" , "Rok 1612", "Kochanków roku tygrysa" czy też "Starą Baśń" trudno uznać za filmy udane... A na co mi nawet doskonały aktor w miernych produkcjach? :/

vitari17

Wolę, żeby grał w nieudanych superprodukcjach niż w naszych polskich kiczowatych komediach romantycznych…. Ciekawe co nam pokaże w „Bitwie warszawskiej” ;)

vitari17

Zapowiadał się bardzo dobrze...
Pamiętam go ze świetnej roli w "Dziadach"
po niej było coraz gorzej
Ja jescze dodam "Sennosc" -film średni i rola mało wyrazista

vitari17

Akurat polubiłam, a raczej też zwróciłam uwagę na Żebrowskiego po jego roli w "Wiedźminie", przyznaje, że może to nie jest jakaś 'super ' produkcja itp., ale muszę przyznać ,że po przeczytaniu książki trudno mnie skłonić abym spojrzała łaskawym okiem na jej ekranizacje. Tutaj jednak coś mnie skłoniło, że mimo wszystko jestem "za". Być może dlatego też mam inne podejście do reszty filmów w których bierze udział.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones