
Rozpamiętywanie, że MP to tylko Buba.
Przecież w Formacji Chatelet było wiele różnych ciekawych postaci. Moim ulubionym bohaterem, granym przez Michała, był pan Mietek od szmacenia podłogi, który miał takie piękne powiedzonko "Sztyrlic - kyrlic!".
Oczywiście, Buba też, ale w tych pierwszych skeczach.
Dodatkowo...