Michael BayI

Michael Benjamin Bay

6,4
6 179 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Michael Bay

ładną laskę, sportowe auto i kamerę, a zrobię wam film - M. Bay.

freakingduffy

Dajcie mi kij a chetnie walne autora tematu w glowe za glupote:P
pozdro dla Lubiacych efektowne, efekciarskie i grube kino:)

Uil_Smit

Przy braku jednego ze składników może sobie odpuścić robienie czegokolwiek.

Uil_Smit

nic grubego nie możesz znaleźć pod ręką to szukasz "grubego kina"

czarnymen

......"Dajcie mi ładną laskę, sportowe auto i kamerę, a zrobię wam film - M. Bay."
Chciałbym zobaczyć autora tematu jak realizuje swoje słowa w rzeczywistości.Jednak wypowiadając te słowa nie zdaje sobie sprawy o czym mówi i na czym polega produkcja filmu inie chodzi tutaj tylko o Baya.Autor tematu nigdy nie dotarł by nawet na plan filmowy,bo odpadł by już w przedbiegach na etapie przedprodukcyjnych każdej produkcji.

FRODO33

czy ty coś z tego rozumiesz? freakinduffy'emu chodziło o to, że Bay reżyseruje dobrze się sprzedające, kasowe GÓWNO.

czarnymen

Bay zrobiłby rozwałką sezonu nawet w budce telefonicznej przy użyciu scenariusza na podstawie książki telefonicznej. Koszt produkcji bez watpienia nie zmieściłby sie w 300 milionach. Tego nie dokona nawet Chck Norris.

Rahabiel

Nie wiem czego się chłopaka czepiacie. Frodo, autor tematu zacytował Baya. On nie twierdzi że potrafi tego dokonać.

Rahabiel

Autor tematu cytat wyssał z palca.Bay nigdy nie użył takich słów,wręcz przeciwnie bardzo ostro jedzie po wszystkich tzw pseudo - krytykach którzy śmią twierdzić,że w jego filmach nie ma aktorstwa czy scenariusza co dobitnie mówi owy rzekomy cytat autora tematu,że wystarczą tylko owe elementy i Bay zrobi film - co za brednie .Zresztą najlepiej ujął to sam Bay - " .... to nie pierwszy raz kiedy w moje usta wkłada się słowa których nigdy nie wypowiedziałem"

FRODO33

Sam czytałem to w jakiejś gazecie. Zdaje mi się że nie był to zwykły brukowiec. Może się mylę, ale poszukam. Inna rzecz że gazety często piszę przeróżne bzdety. Być może to jedna z nich.

Rahabiel

W razie czego, to była parafrazu cytatu Godarda (Dajcie mi broń, dziewczynę i kamerę, a zrobię wam film). Bay jest dobry jako gun-for-hire dla studiów, ale to co on (studio) ostatnio robi sprowadza się do w/w składników.

freakingduffy

Coś mi mówi że z Transformers III nie będzie inaczej, chociaż sam Bay zaklina się że tym razem położy wiekszy nacisk na fabułę. Zwiastun w każdym bądz razie przeczy tym zapewnieniom. Jedno co z niego wynika to fakt iz efekty specjalne będą jeszcze lepsze. Wydaje mi się również że zmienił się sposób kamerowania i montarzu. Zobaczymy czy to tylko wrażenie, czy faktyczne zmiany na plus.

freakingduffy

Nie rozumiem dlaczego filmy takie jak zemsta upadłych są uważane za dobre ?

Van_Dort

Ja tak nie uważam.

freakingduffy

hehehe dobreee :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones