Michael JacksonI

Michael Joseph Jackson

8,3
958 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jackson

Mówi się, że po śmierci Michaela Jacksona, to Justin Timberlake ma być jego następcą, o czym może świadczyć, że to on zastąpi Jacksona podczas 50 Londyńskich koncertów. Moim zdaniem Justin jest marną i nieudolną kopią MJ, naśladuje w nim wszystko od stylu ubierania począwszy, na ruchach tanecznych kończąc. Świat nie potrzebuje nowego króla, bo stary zostawił taką spuściznę, że nigdy nie zostanie zapomniany.
Pozdrawiam.

kopulator2000

Justin Timberlake jest bezczelną kopiarą , wzorujacą się na Michaelu i nigdy mu nie dorówna.Każdy rytm jego piosenki brzmi jak stare hity króla popu i te jego kapelusiki , żywcem zerżniete z Jacksona.Choć lubię jego kawałki ale nie podoba mi się , ze sie na nim wzoruje.Tak samo Rihanna , np piosenka Disturbia jest podobnie ,,dziwna'' na styl teledysków Jacksona.W sumie trudno wyrobić swój niepowtażalny styl , wiec trochę sie nie dziwie tym wykonawcom.

użytkownik usunięty
IKnowWhatYouAre

Ty, no na bankkk...
Wiadome, że już nikt go nie zastąpi.
Był jedyny i niepowtarzalny...
Wszyscy zapamietamy go dok onca zycia ;(
I w sumie, nie dziwi mnie fakt, ze inni się na nim wzoruja, choc nic im z tego nie wychodzi i nie wyjdzie xO , ale mysle ze Michael jest najlepszym wzorem do naśladowania Hhehh ;)
Michael Na zawsze w moim SERCU <333

Król jest tylko jeden!
Nikt nie zastąpi Michael`a, tak samo jak nikt nie zastąpi nigdy Elvisa ;)

Sonya____filmaniak

On nie tylko kopiował jego ubiory i taniec. W słuchajcie się w rytm jego przeboju Sexy Back, słychać tam beat z Billie Jean. Rozumiem, że można się inspirować swoim idolem, ale to już ,,lekka'' przesada.

użytkownik usunięty
Sonya____filmaniak

Tak, choc za Elvis'em nigdy nie przepadałam, ale owszem był Król Rock'N'Rolla i szanuję go bardzo, lecz Michael dla mnie zawsze bedzie tym Największym:))

kopulator2000

Następny Król popu nie powinien być kopią Michaela. Nikomu żaden klon nie jest potrzebny. Królem popu powinna zostać osoba, która tak jak Michael będzie wielką indywidualnością i będzie tworzył inspirującą dla wielu muzykę. Osoba, która porwie tłumy jak Michael i która będzie nowatorem choć wątpię, żeby to się udało. Justin jak dla mnie to żaden kandydat, ale w sumie innych nie ma.

wrzos09

on był pierwszym królem popu ale nie wiem czy będzie następny król, tak samo jak nie ma do dzisiaj drugiego króla rock'n'rolla po Elvisie.
Według mnie to żałosne nazywać Madonnę królową popu a ponoć Britney Spears to księzniczka popu , zatem kto jest księciem popu?

użytkownik usunięty
IKnowWhatYouAre

MADONNA KRÓLOWĄ.
MA DOBRE NAGRANIA, WPADAJĄCE W UCHO, ALE ONA NAWET "NIEDOKOŃCA" POTRAFI ŚPIEWAĆ.
A CO DO BRITNEY, ZASŁUGUJE NA TO.
GDY BYŁA MŁODSZA ROBIŁA NIEZŁE SZOŁ, TAK JAK MICHAEL GDY BYŁ MŁODY POWODZIŁO MU SIĘ O WIELE, WIELE LEPIEJ i to wtedy dostał imię KRÓLA.
A KSIĘCIEM, CHYBA NIE MA HAHH ;]
A PO ELVISIE NIE BYLO I JUZ NIE BEDZIE NASTEPCY, BO TERAZ JEST NIEWIELE OSÓB, KTÓRE SŁUCHA ROCK'N'ROLLA^^
A JUŻ CO DO JUSTIN'A, TO CHYBA JAKIŚ ŻART -.-
ON NIE ZASŁUGUJE NA miano KRÓLA i to jeszcze następcy Michael'a.

na pewnej stronie było porównanie MJ do Justina i wygrał bezapelacyjnie Michael.Mówi sie , ze ksieciem jest własnie Justin lub Prince.
Nie mogę sie pogodzić z tym ze madonna jest uwazana za królowa bo ona nie ma talentu wielkiego , jej głos nie ejst czysty i niespotykany , często ,,maszyny'' robią za nią robotę.A Britney lubię nawet chociaż wali mi w oczy jej tandeta , no i nie jest zbyt bystrą osobą.Kiedy przechodziłą kryzys to moje cholerne miękkie serce zaczeło sie nad nia litować i jak wariatka jej kibicowałam zeby powróciła na scenę.Przecież ona juz była na dnie , brałą prochy i w końcu skonczyłąby tak jak Michael.
P.S chyba to tak jest z artystami , moga tylko raz wnieść sie na szczyt a potem musza ustąpic miejsca innym , taki jest ten okrutny show biznes.Nigdy nie byo tak zeby jakis artysta powtórzył swój pierwszy wielki sukces.Niestety...

IKnowWhatYouAre

A co do Madonny to kto Waszym zdaniem może być lepszą kandydatką od niej na królową popu?
Britney nie lubię. Nawet jako mała dziewczynka jej nie lubiłam...
Nie wiem dlaczego... Wkurzała mnie jej tandeta chyba tak jak Ciebie...
Moim zdaniem to nawet żadna księżniczka.
A gdzieś słyszałam nie dawno, że ktoś nazwał ją królową!! Żenada ;/

IKnowWhatYouAre

Prince'a nie można nazwać księciem popu, bo w jego przypadku największym błędem jest przyporządkowanie go do jednego konkretnego gatunku muzycznego. Prince był rewolucjonistą każdego z nich: łamał międzygatunkowe bariery tworząc eklektyczną mieszankę ich wszystkich.

Elizabeth Tylor pierwsza nazwała Jacksona królem popu w ok 1998 roku...
A nie na początkach jego kariery. ;]

wrzos09

Justin to żaden kandydat... Wątpię, że komuś uda się kiedyś zastąpić Jacksona... Może za 100 lat ktoś taki się urodzi...
Ale ja na szczęście już tego nie doczekam ;)
Dla mnie król będzie jeden... Na zawsze ;)

kopulator2000

następcę to może mieć prezydent albo premier a nie ktoś komu świat nadał taki tytuł. Justin jest tylko marną kopią Jacko, jest bezczelny w swoim naśladownictwie, ale to przecież takie proste kogoś udawać, kogoś komu się nigdy nie dorówna..

Moniczkaa

Brawoooooo... Dobrze napisane ;) Zgadzam się z Tobą.

Sonya____filmaniak

biedny mikuś , cholera jestem za wrażliwa ;|
Słucham teraz czesto jakiegoś remixu michaela z usherem z wrzuty
Mchael miał takie ładne głosisko.I był śliczny jako dwudziestolatek , szkoda , że był potem taki poniszczony bo ąłdny z niego chłopak kiedys był.Chociaż figure zachował do końca ( do przesady)

IKnowWhatYouAre

ja go takiego zapamietam
http://www.kozaczek.pl/img_users/1203695707.jpg
http://www.galeon.com/allmusic/caratulas/m/Michael_Jackson-Bad-Frontal.jpg
http://images.starpulse.com/Photos/Previews/Michael-Jackson-p06.jpg
http://userserve-ak.last.fm/serve/500/280496/Michael+Jackson.png

IKnowWhatYouAre

Nikt nie zastąpi Michaela utalentowanego tancerza , piosenkarza , aktora

IKnowWhatYouAre

A ja chce go pamię tać takim:
http://nonstopinfo.com/wp-content/uploads/2009/03/jackson-michael-photo-michael- jackson-6205114.jpg
oraz takim http://muzyka.gery.pl/cms/content/repository/images/michael_jackson.jpg
czy też takim
http://c.wrzuta.pl/wi17181/5716629900227cf647b399b4/0/michael%20jackson%20i%20ur oczy%20usmiechmalf%19


...a to zdjęcie uwielbiam bo na nim Michael pokazuje "fuck you" wszystkim swoim wrogom :D

http://images.google.com/hosted/life/l?imgurl=5bfeece668ecc59e&q=Michael%20jacks on&prev=/images%3Fq%3DMichael%2Bjackson%26ndsp%3D20%26hl%3Dpl%26lr%3Dlang_pl%26r lz%3D1G1GGLQ_PLPL280%26sa%3DN%26start%3D960%26um%3D1

użytkownik usunięty
XxXxxEVeRaxxXxX

Justin zastępcą Michael'a.
HAhahahha kurde nie mogę przestać się smiać <hahaha>
Ale wiecie, że jego pierwsza (chyba pierwsza) płyta była dla MJ i to też dlatego on śpiewał tym swoim cienkim głosikiem, na podobieństwo Jacko ;D
No, ale ładnie potrafi naśladować Mike'a też NE-YO, a nawet Rihanna, która w którejś z piosenek miała PRAWIE (PODKREŚLAM PRAWIE) IDENTYCZNY KAWAŁEK jak z któregoś teledysku MJ'a, no bynajmniej BARDZO PODOBNY xD
A która z jej piosenek to była, i z której z jego piosenek odgapiła, to napisze jutro, bo musze zapytać ojca (chyba on mi to mówił xD)

A według mnie to dobbrze, że artyści wzorują się na MJ, bo za 10 lat taki nastolatek wejdzie sobie na wikipedię żeby poczytać sobie o Timberlaku i dowie się, że swój ruch sceniczny itp. wzorował na Michaelu Jacksonie i taki nieuświadomiony nastolatek będzie zastanawiał się któż to taki ten Michael i poszuka o nim jakiś wiadomości, posłucha kilku jego piosenek dla porównania i dzięki temu może stać się jego kolejnym fanem.

Melah

Melah masz rację 7 lat temu moja przyrodnia siostra weszła na wikipedię na poczytać o swoim idolu Timberlake'u (było to krótko po premierze jego debiutanckiego krążka) i odtąd zainteresowała się także muzyką MJ-a. Miała wykupiony bilet na koncerty w Londynie. Szkoda, że już nigdy nie ujrzymy go na żywo...

kopulator2000

a aj dziisaj dostałam jakiejś histerii.Moja mam sie pytała dlaczego becze i jej zaczęłam chlipać , że ja nie mam żadnego talentu , że bym chciałą miec piekny głos i tańczyć jak nikt inny i potem się przyznałam ze sie tak egzaltowałam filmikami z tancem Michaela i słuchałam jego piosenek i ze nie będzie takiego talentu nigdy.Boze on był fenomenem na skale światową , do końca świata.Bóg muzyki i tańca.;((( Moja mama powiedziała , ze mam coś z psychiką heh ;|

IKnowWhatYouAre

Spokojnie, ja też chodzę od piątku jak bomba zegarowa.
Jeszcze usiłuję się dostać do Warszawy na transmisję pogrzebu i szlag mnie trafia, bo po pierwsze w kółko coś się zmienia, po drugie kiepski dojazd.
http://www.youtube.com/watch?v=ixbxsvnz9vo&feature=related
Mnie ten filmik rozwalił na drobne, a do tego doszły jeszcze inne pokazujące tulące Michaela fanki na jego koncertach - łzy same lecą:-(

Ekranizacja

a mnie to rozwala na łopatki ;((( zawsze becze po tym plus piosenka you're not alone włączona w tle http://www.youtube.com/watch?v=R9DDTiPzJCk&feature=PlayList&p=C6877B2E196788E7&p laynext=1&playnext_from=PL&index=45

IKnowWhatYouAre

Widziałam to:'-(

Ekranizacja

Ja też ciągle przeżywam śmierć MJ, słucham jego piosenek i gadam o nim wszystkim, którzy z jakiś względów chcą mnie jeszcze słuchać

IKnowWhatYouAre

ale ciężko mi uwierzyć że ta dziewczyna to jakaś przypadkowa fanka, a jeśli tak to niezła szczęściara, że mogła się kleić do Michaela przez pół piosenki.

Moniczkaa

Kim by nie była, to aż mnie skręca z zazdrości:-)

użytkownik usunięty
kopulator2000

YYY a moze byc nastepczyni>>???? Sama sie sobie dziwie, ale... LADY GAGA ;]

Lady gaga może być jedynie następczynią Madonny ;) w tym co robi nie może się równać z Jacksonem, mimo, że Gage cenię za niektóre utwory, ale to nie ta liga :)

butryk_2

Chyba lady Zgaga ;D Nie rozśmieszajcie mnie!z jakiej racji LG miałaby być królową popu, albo nawet następczynią Madonny??? bo wydała jeden czy dwa "dobre" krążki???....pfff...na takie miano trzeba zapracować, a taka praca musi trwać latami, żeby udowodnić, że nie jest się gwiazdką jednego sezonu. Jak dla mnie Gaga jest nikim więcej jak chodzącą platynową peruką o pustym spojrzeniu ;/ nie dorasta do pięt komuś takiemu jak Madonna, a nawet Britney Spears! przecież to oczywiste, że ten chodzący plastik, który deklaruje, że podoba jej się styl życia według Paris Hilton (zdaje się ,że są przyjaciółkami) nie ma najmniejszych szans na bycie Królową!Tłumy nie lubią takiego bezuczuciwego shitu.A zatem powiadam Wam, (z)Gaga teraz przeżywa najlepszy okres w swojej karierze, a potem stoczy sie ze szczytów i zdziadzieje jak wielu przed nią!!!!

XxXxxEVeRaxxXxX

Aha, a co do wątku tematycznego to moim zdaniem NASTEPCA MICHAELA JACKSONA NIE ISTNIEJE i jak ktoś wcześniej słusznie napisał, może się urodzi za jakieś 100 albo więcej lat! Justin Timberlake - hymm...myśle, że należy mu przyznać + za wprowadzenie i rozpopularnienie w muzyce, że tak się wyrażę,... gębofonowania, aczkolwiek jak dla mnie na króla popu to on się nie nadaje bo brakuje mu jakiejś charyzmy, nie ma tego czegoś w sobie, co sprawi, że pójdą za nim rzesze na całym, podkreślam ! na całym świecie.

P.S A Michael Jackson to miał! Miał tego powera, urok, miał niezwykły talent oraz swój niepowtarzalny, rozpoznawalny, oryginalny styl, a to wszystką łączy się w mieszankę, która musiała mu przynieść sukces! :)

użytkownik usunięty
XxXxxEVeRaxxXxX

Zgadzam sie, uscisle odp. jest dla mnie pretendentka do tego miana, innych os. nie widze na horyzoncie... poczekamy zobaczymy jak jej losy sie potocza...Madonna dla mnie odpada, nie jest sztuka dopasowywac sie do kazdego nowego trendu i sie utrzymac, jakiego to gat. ona nie tknela... Co do porownania do BS, do raczej ona jest plastikowa, bo o ile sie nie myle to pare operacji miala, Gaga pomimo krytki, podejrzewa sie ja, ze jest transwestyta itd., nochala i stylu nie zmienia. Poza tym, o ile mi wiadomo to BS, spiewa, Gaga spiewa, komponuje, pisze teksty. A Oops!... I Did It Again czy Baby One More Time to niby uczuciowe?

Nie lubie się powtarzać, ale jednak musze bo nie dotarło do Ciebie to co wcześniej napisałam.
Żeby zapracować sobie na miano króla/królowej pop'u potrzeba dużo czasu, ciężkiej pracy i tworzenia ciągle świetnych kawałków, które non stop będą w czołówkach list przebojów! Oprócz tego jest jeszcze wiele innych czynników, które ewentualnie mogą kogoś klasyfikować do tego jakże pochlebnego i wzniosłego miana, jednak nie mam zamiaru się już rozdrabniać. Nie ośmieszaj się mówiąć, ż gaga jest dla Ciebie pretendentką ;D jej zwyczajnie nie należy nawet brać pod uwagę bo każdy inteligentny człowiek wie, że DO TEGO TYTUŁU STARTOWAĆ (teraz) MOGĄ JEDYNIE MUZYCY KTÓRZY SĄ JUŻ NA SCENIE NIE ROK CZY 2 TAK JAK GAGA, LECZ Z KILKUNASTOLETNIM STARZEM I PRZYNAJMNIEJ KILKOMA WYDANYMI KRĄŻKAMI, KTÓRE ŚWIETNIE SPRZEDAŁY SIĘ NA CAŁYM ŚWIECIE! A gaga co? Jajco! 3-4popularne piosenki na koncie nic więcej. Jak dla mnie "artystka" jednego sezonu :/ To tak samo jakby za czasów popularności Tokio Hotel powiedzieć, że są pretendentami do tytułu NAJLEPSZEGO ZESPOŁU ROCKOWEGO WSZECHCZASÓW hehehe :D śmieszna jesteś :)

P.S. Mówiąc o uczuciowości miałam na myśli Michala Jacksona, a nie BS.

butryk_2

ta cała gaga to jest królową kiczu tandety i szajsu, mam nadzieję że media szybko o niej zapomną..

użytkownik usunięty
Moniczkaa

Co rozumiesz przez kicz? Czy mozna powiedziec, ze muzyka pop jest z zalozenia ambitna? A przepraszam MJ, Prince, Justin T, BS to nie kicz? Zyjemy w epoce kiczu i ja kicz bardzo lubie (zwlaszcza filmowy D.Lych, J.Waters np.) . O ile Justin T ukrywa swoj kicz, BS nim zyje, to Gaga swiadomie sie nim bawi. Wie co powiedziec, zeby sprowokowac, byle sie mowilo i tak ma szanse do czegos dojsc... robi podobnie jak Madonna w latach 80. Bo w dobie "rozdrobnicowania" medialnego trudo juz o takie sukcesy jak w latach 80/90. Rynek rzadzi sie innymi prawami, dowodem tego jest Madonna, U2, MJ - oni raczej ciagna/ciagneli kariery po dawnej opinii, oczywiscie nie umniejszajac ich dorobkowi. Nie slucham popu, ale na Gage zwrocilam uwage;], zwalszcza jej wsytepy na zywo z innymi aranzacjami:

http://www.youtube.com/watch?v=0r4fiH1rPGQ
http://www.youtube.com/watch?v=efnJ6BO3z7s&feature=related

Nie wiem podoba mi sie, ze probuje czegos innego i mysli o caloksztalcie, styl itd...


użytkownik usunięty

nie widze w jej wystepach nic specjalnego...
bo wydala tam piosenke poker face... wielkie mi co...
takich przebojowych nudnych piosenek jest tysiac sto.
mnie nudzi taka muzyka bo niczym sie specjalnym nie wyroznia.
a wogle jest taka bardzo jakby dance. przynajmniej tak mysle.

nie wazne nie wszystkim musi sie podobac to samo.
po prostu wyrazam swoje proste zdanie

jak dla mnie to ta laska jest tak obrzydliwa i żałosna że mi się nie chce na jej temat wypowiadać bo na myśl o niej mam odruch wymiotny a jej imidż otwiera mi nóż w kieszeni. Nie trawię jej po prostu, nie wyróżnia się niczym poza chodzeniem z dupą na wierzchu ( a co ja bredzę przecież to nie nowość). Miała to szczęście że udało jej się wydać dwie piosenki które niestety media łyknęły i nic więcej. Dziś nie trzeba mieć talentu, charyzmy czy oryginalności, dziś trzeba mieć szczęście żeby zrobić karierę.

A "następca króla popu" (jak to w ogóle beznadziejnie brzmi) to się może kiedyś sam pojawi, to nie wybory żeby go szukać.

Haha :D katharzis, a co jest dla ciebie gorsze operacja nochala, czy zostanie transwestytą ??? Jakbyś nie wiedziała, to prawdziwi transwestyci wycinają i przeszczepiają sobie nawet zewnętrzne narządy płciowe :) rozbroiłaś mnie, Twoje porównanie było strzałem w....0 xD

użytkownik usunięty
XxXxxEVeRaxxXxX

moja droga transwestyci to sa panowie tzw. cross-dreserzy, a to o czym piszesz to transseksualisci.

Z tego co mi wiadomo, to transwestytami potocznie określa się właśnie transseksualistów ;)

użytkownik usunięty
XxXxxEVeRaxxXxX

transwestytyzm - ...polegające na upodabnianiu się w sposobie bycia i ubierania się do osób płci przeciwnej SJP PWN

potocznie mowi sie tez "jabko", "poszłem" itd to nie znaczy, ze musisz powtarzac...

użytkownik usunięty

i radze poczytac troche na temat transeksualizmu zanim zaczniesz porownywac to do operacji nosa... czy w ogole w kategoriach co "gorsze"

az odechcialo mi sie dyskutowac z osoba o takiej wiedzy/pogladach...

zegnam zycze owocnej konwersacji

A Ty nie wyjeżdżaj mi z jakimiś formułkami do których nikt się nie stosuje. Potocznie ludzie mówili i będą mówić, a Ty tego nie zmienisz.

kopulator2000

Justin? na pewno nie!
Madonna i Britney? Nie...
Nikt nie zastąpi Michaela. Owszem, Justin, Madonna i Britney mają fajne piosenki, fajnie tańczą ale Jacko miał... to coś. Jego piosenki były unikatowe, nie do podrobienia, jakieś takie... inne niż wszystkie.
PS. Michael na tym zdjęciu wygląda genialnie. Osobiście mi się bardzo podobał za czasów 'Thrillera'. Oczywiście nie było mnie jeszcze wtedy na świecie, ale z tego co oglądałam... cudny.
Jesteś wspaniały i nigdy nie będziesz zapomniany Michael

użytkownik usunięty
klaudiar26

ranswestyci nie przeszczepiaja sobie nic!!!
TRANSWESTYCI TO MEZCZYZNI CO SIE PRZEBIERAJA ZA KOBIETY.
BEZ ZWGLEDU NA SWOJA ORIENTACJE SEKSUALNA.

CI CO SOBIE ZMIENIAJA SWOJE SEXO TO SA TRANSEKSUALISCI...

Dobra. Ok. przyznaje się, żle to określiłam, myślałam, że rozumiecie język potoczny. A katarzis znowu dałaś ciała bo mylenie pojęć, a niepoprawna wymowa typu "poszłem" to dwie różne rzeczy, to było złe porównanie :/

XxXxxEVeRaxxXxX

Hej, katarzis, tak wracając do wątku, lady zgaga jak takie homo-niewiadomo jest to miałaby byś królem, czy królową ??;P ^^

XxXxxEVeRaxxXxX

Ja bardzo żałuje, że nie było mnie jeszcze na świecie jak Michael zaczynał swoją karierę ( Thriller, Billie Jean, Say say say) wyglądał wspaniale i miał w tym okresie chyba najwięcej energii. Jackson, który przypadł na moje lata to już schorowany, nieszczęśliwy człowiek, mimo to dalej tworzył genialne utwory, kto powie, że Earth Song nie jest poruszającą piosenką ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones