Naya Rivera

Naya Marie Rivera

8,3
1 359 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Naya Rivera

ale chyba nie na notę 8,9. No, nie jest chyba lepsza od takiej Meryl Streep, czyż nie?

Gleek99

Naya ma lepszą ocenę ponieważ ma dużo mniej głosów od Meryl. Większość osób jej nie zna, ludzie ją lubią i dają jej 8 i 9, ale nie ma osób które dałyby jej mniej, ponieważ jej nie znają lub jest im obojętna. Meryl jest osobą znaną, więc automatycznie dużo więcej osób ją ocenia, a niektórzy z nich są ostrzejsi i dają jej 6 czy 7, tymczasem na temat Nayi wypowiadają się tylko fani Glee i dają jej 8 czy 9 :).

Saintka

Masz rację, ale jest to nie fair. Ani trochę obiektywizmu, niestety.

Gleek99

Prawda, jednak ja np. dałam jej wysoką ocenę za osobowość, choć wiem że nie to się tutaj ocenia. Po prostu nie jestem w stanie dać jej niższej oceny, za bardzo ją lubię :). Do tego osobiście uważam ją za bardzo dobrą aktorkę, szkoda tylko że gra ona tylko i wyłącznie w serialu...

Saintka

Grała jeszcze w filmowym koncercie Glee 3D, ale to raczej się bardzo nie liczy. Ja Nayę bardzo lubię i bardzo cenię, dałam jej 8, bo na taką ocenę zasługuje, ale wiele osób daje np. 10 za śpiew. Jeśli ktoś lubi osobowość, głos, wkład w działalność charytatywną itd., powinien dodawać do ulubionych, a nie zawyżać średnią. To moje zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones