Naya Rivera

Naya Marie Rivera

8,3
1 359 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Naya Rivera

Wielka szkoda, że w Polsce Glee nie jest zbyt popularny, a jeśli już ktoś ogląda ten serial to prostolinijnie ocenia Santanę, mówiąc, że to kolejna rólka chamskiej cheerleaderki w tandetnym Amerykańskim serialu. Co więcej wielu uważa, że Naya jest słabą aktorką i po prostu gra siebie. Nie można się bardziej mylić. Śledzę poczynania tej dziewczyny i jestem pod wrażeniem jej talentu i tego jak jest świadoma swojej roli w życiu wielu młodych homoseksualistów. Ja, jak większość heteroseksualistów nie dostrzegam problemu ludzi, którzy kochają osoby tej samej płci i boją się ujawnić. Naya wspiera takie osoby, jest członkiem organizacji , w których pomaga się młodym osobom na zaakceptowanie siebie i swojej orientacji.
Mogłabym jeszcze długo pisać o tym jak wspaniałą osoba jest ta dziewczyna ale radzę po prostu bliżej przyjrzeć się jej grze aktorskiej w glee i samemu się przekonać.

johanna09

Nie ujęłabym tego lepiej ;)

johanna09

Kocham Ją

Wrzeszczu001

"Luuuuuuuuuuuuuuubie to ! "

johanna09

święte słowa

użytkownik usunięty
johanna09

Amen. :)

aczkolwiek przyznam, że ostatnio moja sympatia do Nayi delikatnie zmalała ( choć wciąz mam do niej wielką słabość :) ) bo znalazłąm.. że zrobiła sobie oberacje powiększania piersi.. Ja rozumiem, ze można źle się czuć ze swoim ciałem ect, ale taka operacja w wieku dwudziestu-kilku lat, dla mnie przegięcie...
Niemniej jednak, mam slabość do niej, jest piękna, cudowny głos, sądzę, że dobra aktorka z niej i czekam na jakieś role, w których będzie mogla się wykatać,
pozdrtawiam

użytkownik usunięty
MaraSzrum

A skąd ta informacja? ;)

http://www.celebrityplasticsurgery.tv/naya-rivera-filled-with-glee-and-possibley -saline/naya-rivera-boob-job

MaraSzrum

Pozwolę się nie zgodzić ;)
Mówiąc szczerze.. problem małych piersi dotyczy również mnie i rozumiem taką decyzję. Łatwo jest mówić, że to głupota, że powinno się zaakceptować siebie takim jakim się jest itd ale prawda jest taka, że teoria a praktyka to dwie różne sprawy. Ciężko uporać się z kompleksami i jeżeli dzięki tej operacji poczuła się lepiej i pewniej to czemu nie? Po co ciągle walczyć z kompleksami i męczyć się w swoim ciele jeżeli można coś zmienić i czuć się samemu ze sobą o niebo lepiej? Ja przyznaję, że jeżeli miałabym taką możliwość w przyszłości to najpewniej bym się na to zdecydowała i nie uważam, że powinnam się tego wstydzić ;)

johanna09

całkowicie się zgadzam. Widać, że Naya ma talent i świetnie sobie radzi. Stworzyła z Santany świetną bohaterkę, widać, że skupia się na tym co robi i chce to robić jak najlepiej. Tak jak napisałaś, wspiera ludzi, pracuje w fundacji. Jest naprawdę cudowną osobą. Będę cały czas obserwowała poczynania jej osoby i mam nadzieję, że niedługo pojawi się w nowych produkcjach filmowych/telewizyjnych. ;DD

sanglante

taktaktak! naya jest cudowna :)
a co do operacji plastycznej - wszystko jest dla ludzi, czemu nie? jeśli miała na tym punkcie kompleksy, dobrze że ich się pozbyła.Co z tego że jest młoda - jeśli nie będzie się cieszyć ciałem teraz, to kiedy?
Pamiętajmy że to też tylko człowiek ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones