Nestor Carbonell

Nestor Gaston Carbonell

7,7
5 793 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nestor Carbonell

Nie wiem, czy on ma po prostu takie czarne oczy, czy po prostu zawsze ma je pomalowane ^^

Charakterystyczny.

6bez6imienna6

Też zawsze mnie to zastanawia, w jakimkolwiek filmie go zobaczę to ma te oczy, nie wiem jakim cudem ale cały czas ma takie czarne wyglądające jak pomalowane, może w jakimś wywiadzie zadano mu te pytanie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
6bez6imienna6

też mnie to zastanawiało swego czasu :) piękny mężczyzna, ajj :)

6bez6imienna6

Taaak... Oczy to ma niesamowite, takie hipnotyzujące. Ogólnie przyjemnie się na niego patrzy, a i do gry aktorskiej nie mam zarzutów i właściwie trochę się dziwię, że obsadzają tego aktora w samych rolach pobocznych. Chciałabym zobaczyć go w roli głównej :]

6bez6imienna6

Przypomina tym Kleopatrę :D Zawsze jak go widzę mam przed oczami Egipt, faraonów i Kleopatrę ;d

użytkownik usunięty
irminna

haha mam podobnie - aż się dziwiłam w LOSTACH że tak nie pociągnęli wątku jego postaci ---> był np. niewolnikiem egipskim który zamieszkiwał Wyspę jeszcze przed Jacobem i MIBem, wraz z innymi Egipcjanami wybudował statuę Tawaret, świątynię i inne rzeczy, że w jakiś inny, mistyczny sposób stał się taki jaki się stał ;P ahh, chyba obejrzę po raz 6 LOSTY i napisze fan fica... <3

6bez6imienna6

Maybe it's Maybelline

6bez6imienna6

Podbijam. Mnie też zawsze to zastanawia, obojętnie gdzie go oglądam. Poszukam czegoś, ale wyglądają na pomalowane. ZAWSZE! ;D

Nikivi

http://www.youtube.com/watch?v=-Q_-KIsEhoY

6bez6imienna6

z biologii się powinno wynieść, że nie ma czarnych oczu ;d

6bez6imienna6

Twórcy "Lost" w ostatnim odcinku - Podsumowaniu Serialu wyjaśniali wiele niejasnych dla widzów kwestii i między innymi powiedzieli wtedy też o tym, że Alpert jest bardzo tajemniczy, nie bardzo wiadomo, kim naprawdę jest, i, w odpowiedzi na pytanie wielu widzów - NIE, ON NIE UŻYWA KREDKI DO OCZU. Ludzie jego pochodzenia mają naturalnie czarne brwi i rzęsy.

cherin_quinn

czarne brwi i rzęsy okej, ale on ma też czarną kreskę na dolnej powiece, która raczej jest namalowana

użytkownik usunięty
gabiszu

czytałam z nim kilka wywiadów z czasów LOSTÓW, w których mówił, że bawi go to co ludzie mówią o jego "pomalowanych" oczyskach ;p w kilku videach z BTS do LOST widać, że charakteryzatorki robią mu delikatną kreskę pod okiem, ale tylko kreskę i pod okiem ;)

6bez6imienna6

Hahaha na początku tez o tym pomyślałam widząc go w "Bates Motel"! :D Widzę, że nie jestem sama!

vgoh

ja miałam dokładnie to samo... ;)

6bez6imienna6

nawet Sawyer w 5 sezonie powiedział do Horace'a: "your buddy out there with the eyeliner" :D

6bez6imienna6

Myslalam, ze moze byc Persem czy innym Arabem bo ci przeciez maluja kreski pod oczami by chronic sie przed sloncem i piaskiem pustyni, ale czytam ze jest Kubanczykiem o Hiszpanskich korzeniach tez. Podobno udowadnial w programie ze nie konturuje powieki ale ktos dobrze stwierdzil ze moze byc to tatuaz czy makijaz permanentny.
Mi sie skojarzyl z Josephem fiennesem (bylam pewna ze sa bracmi). Fiennes tez ma podkreslone dolne powieki:
https://rantingsoftheninjarobot.files.wordpress.com/2012/09/joseph-fiennes-nesto r-carbonell.jpg

6bez6imienna6

w 4 sezonie widać, że ma pomalowane oczy kreską i rzęsy maskarą

6bez6imienna6

Widziałam jakiś czas temu wywiad z nim, prowadzący dał mu waciki do zmywania makijażu i po "zmyciu" dalej miał takie czarne oczy :)

6bez6imienna6

https://www.google.pl/amp/www.glamour.com/story/is-this-lost-star-wearing-eyel/a mp?client=ms-android-samsung

6bez6imienna6

Wiele razy widziałam wywiady, w których Nestor zawsze mówi, że nie - nie ma pomalowanych oczu/rzęs/kreski. Po prostu się z takimi urodził. Wspominał, że przez to był wyśmiewany przez rówieśników w dzieciństwie. Co więcej, w serialu jego oczu nie są malowane, ale nakładają mu fluid, żeby ta naturalna kreska była mniej widoczna.

kropkaaa

Niestety, tez byłam pewna, że to krestka i tez się nad tym zastanawialam. haha. :-)

justykob

kreska*

6bez6imienna6

Jest na YT filmik, gdzie udziela wywiadu i w trakcie dają mu wacik nasączony płynem do demakijażu. XD Udowodnił, że nie maluje oczu.

UntouchableEgoist

Proszę bardzo :)

https://www.youtube.com/watch?v=39ZsZdP-p_w

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones