Noah SchnappII

Noah Cameron Schnapp

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/2197862/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":5634,"rate":8.226127085552006,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/2197862/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":28,"rate":8,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
8,2
5 634 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Noah Schnapp
  • Ktoś powinien ustanowić nową kategorię, oscar w kategorii dziecięcej. żeby takie zdolne gwiazdy jak Noach, Jason Treambley, albo DiCaprio 30lat temu mieli szanse zdobyć statuetkę kiedy faktycznie na to zasłużą

  • retro_woman88 Zdarzało się, że dzieci otrzymywały Oscary, gdy rzeczywiście uznano, że na nie zasługują.

  • QuizPL ja osobiście uważam, że taki DiCaprio rzeczywiście zasłużył na Oscara za "Co gryzie Gilberta Grape'a". Dostałby wtedy i byłby spokój. Wielu młodych aktorów naprawdę zasłużyło na nagrodę, ale jej nie otrzymali bo ktoś uznał, że dorosły aktor jest bardziej godny nagrody? a jeśli się nie mylę, tylko raz dziecko otrzymało statuetkę.

  • retro_woman88 Anna Paquin za "Fortepian" (10 lat) i Tatum O'Neil za "Papierowy księżyc" (11 lat)

  • spacey1 Nominację do Oscara miał również Haley Joel Osment za "Szósty zmysł" (wówczas 11 lat), Abigail Breslin za "Małą Miss" (10 lat)

  • QuizPL "Gdy rzeczywiście uznano, że na nie zasługują". Myślę, że dzieciom jednak mimo wszystko należałoby się w tej kwestii "równiejsze traktowanie", bo grają czasem świetnie, może nie na poziomie dorosłych Oscarów, ale nadal świetnie.