Peter MensahI

Enzo Patnogon

7,2
5 096 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Peter Mensah

NAJWYZSZA OCENA ZA ROLE W SPARTAKUSIE!!!!!!

XxXsweetkate20XxX

Postać jak Szatan Serduszko w Dragon Ballu.

annaszyb

dokładnie moja ocena to 8/10 za całokształt heh

XxXsweetkate20XxX

@XxXsweetkate20XxX po twoich ulubionych filmach wnioskuję, że dużo nie trzeba by ciebie zadowolić:

Mój brat niedźwiedź
Chirurdzy
24 godziny.

A na 1.10 oceniłeś "Pozwól mi wejść", który na Filmweb ma ocenę 7,2/10

Ty jesteś nieporozumieniem

baraqs

Nie wiem po jakiego czorta zaczęłaś/eś obrażać użytkownika.
Mi też podoba się Spartacus zarówna I jak i II .
Aktor rewelacyjny, fantastycznie wszedł w rolę wojownika i doctore, szkoda że nie jest tak zauważany przez wielkich producentów, b z pewnością zasłużył.
Natomiast Ty , baraqs, po Twoim jakże wielkim poziomie wypowiedzi można polecić film "kolacja dla palantów".
Pewnie dotrze do Ciebie ...
Cóż , komentarz dośc późno dodany ale ...
Genialność Petera Mensaha przerasta wielu, wielu ...

użytkownik usunięty
LeVys

Spartakus to serial dla gimnazjalistów. Przyjemnie się ogląda nawet momentami, ale ocenianie tego serialu jako arcydzieło zakrawa na śmieszność i infantylizm. Pozdrawiam serdecznie.

Jest arcydziełem wśród seriali, a nie filmów pełnometrażowych.
Oceniam film wg jego kategorii, a Spartacus I i II był świetnym serialem.
"To serial dla gimnazjalistów" miło, że on jest chyba od 16 bądź 18 roku życia ...
Pozdrawiam.
P.S. http://www.karolewscy.pl/galerie/s/szpachelka-nierdzewna-12_1391.jpg
Proszę, oto szpachelka dla archeologa za odskrobanie prehistorycznego tematu.
W odpowiedzi masz widzę refleks szachisty.

użytkownik usunięty
LeVys

Jak widzę, ma Pan wiedzę o prehistorii równą wiedzy o kinematografii. Pozdrawiam serdecznie.

No właśnie nie wiem za dużo, bo zawsze myślałem, że dinozaury pomarły, a tu proszę! Jeden żywy egzemplarz nam się zachował .

użytkownik usunięty
LeVys

Miło przeczytać, iż nie tylko ja uważam dżentelmeńskie zasady, takie jak kultura wypowiedzi oraz szacunek do rozmówcy, jako dziś zapomniane. Jednak pięknie dziękuję za komplement. Pozdrawiam serdecznie.

Ależ nie chodzi mi o to, że jesteś "dżentelmenem", bo to, że w internecie zachowujesz spokój, powagę i dobrane słówka, nie oznacza, że jesteś taki w rzeczywistości. Aczkolwiek wnioskując po twoich postach wyciągnął bym śmiało idący wniosek, że przypominasz Hitlera, tj. uważasz się za nadczłowieka, wspaniałego dżentelmena, który wedle jego ideii powinien się rozmnażać i rozpowszechnić jego wspaniałość. Według mnie nie jesteś godny poświęcenia Ci kolejnej minuty rozmowy, więc zakończę to prędko. Tak na marginesie. Używaj na przyszłość słów ( i nie chodzi mi o posty zawarte w tym temacie), które zrozumie przeciętny szaraczek z polskiego społeczeństwa... Bo to, że zabłyśniesz jakimś pięknie i mądrze wyglądającym słówkiem, wcale nie oznacza o twoim oczytaniu, a o wywyższaniu się i typowemu snobizmowi...
Bywaj.

użytkownik usunięty
LeVys

Rzeczywiście króciutko się Pan wypowiedział, stosownie do tak podłej i niezasługującej na uwagę osoby, jak ja. Za co Panu serdecznie dziękuję i równie serdecznie pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones