PinkI

Alecia Beth Moore

7,1
507 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Pink

boze... śmiać mi się chce, jak ludzie wystawiaja jej takie noty.. no i te 8 gwiazdek (hahaha) faajnie. Co tam, że nie umie w ogole śpiewać, co tam że nie umie grać! :D ja stawiam 1/10 (lol) I te wypowiedzi poniżej że ma taki niesamowity głos i w ogole :D słyszeliście ją na rozdaniu mtv music awards rok temu? takie mialam zlewki... tak fałszowała, że uszy zakrywałam, no ale myślcie co chcecie :)

Donka

no wiec sory... ale tak jakby... ona UMIE spiewac i tak jakby sie z toba totalnie nie zgadzam ale nie stawiam ej nic bo to portal filmowy. ale gdyby byl muzyczny czy cos to dalabym jej 10(lol)

Donka

Skoro ona nie umie śpiewać to po co ją zapraszają na rozdanie mtv music awards?? To chyba o czymś świadczy?? A głos ma fajny, bardzo oryginalny :P

Joern

Taa... Tak samo zaprosili Black Eyed Peas na występ... No i Fergie dała takiego czadu, że chyba głośno wydalała gazy buzią, bo nikt normalny tak brzydko nie śpiewa. Nie mówię, że P!nk nie potrafi, ale po prostu nie lubię jej muzyki. No może poza Who Know, czy jakoś tam. Tak to laska ma potężny głos :P

użytkownik usunięty
lubieyaoijakch

Who knew ;) jak mozna poprawic. Ma potezny glos, racja, i calkiem niezla skale, na ucho dalabym jej ze 3 - 4 oktawy, chyba sprawdze kiedys jak to z jej skala jest.

Donka

Ja dałam jej 10 bez wzgeldu n ato czy ten portal jest filmowy czy nie.
A Pink umie spiewać;P !!
Na żywo wiele gwiazd spiewa... inaczej niz słyszymy na płycie.. Spiewa głosniej, bo daje z siebie wszystko :P

no wlasnie. mysle co chce jak sam powiedziales;]

Donka

tobie powinni dac 1/10 zal mi ciebie naprawd nie umiesz docenic jej glosu bo sama pewnie fajszulesz ona twory muzyke!

użytkownik usunięty
Donka

Wielu ludziom myla sie pojecia ,,nie podoba mi sie (barwa) glos(u)'' z ,,nie umie spiewac'' i wystawiaja tak kategoryczne sady jak Ty, nie majac tak naprawde zadnych podstaw zeby tak twierdzic, czesto nawet nie majac podstawowej zdolnosci, zwanej sluchem muzycznym. Glos moze sie nie podobac (ale mi sie akurat podoba glos i tworczosc oraz to, co reprezentuje soba jako osoba publiczna)ale Pink UMIE spiewac i jest to umiejetnosc, ktora da sie okreslic obiektywnie. Slyszalam w 2009r., nie falszowala, smiem twierdzic, ze jak na kogos wiszacego glowa do dolu spiewala rewelacyjnie xD. Nie widzialam zadnego filmu z nia, nie wystawilam oceny, ale nikt nie moze zabronic uzytkownikom takiej oceny, jaka im sie zywnie podoba.

musze sie zgodzic z koleżanką powyżej. Żal mi takich ludzi jak Ty "Donka" ,z całym szacunkiem, ale jednak. Teraz niestety jest coraz mniej piosenkarek tej rangi, piosenkarek które tak jak p!nk niesamowicie brzmią, powtórzę "niesamowicie" brzmią na żywo. Jej piosenki "odżywają" gdy śpiewa na koncertach, a jej energia poprostu sie udziela fanom... . Prócz tego cenię ją za mocny charakter i za to że ZAWSZE jest sobą, co widać jak babciewtrapcie wszędzie, to jest poprostu zaje***te i naprawde uwielbiam to w niej. Nie raz już sie spotkałam z określeniem "swojska babka" w wypowiedziach wielu osób, i zawsze sie pod tym określeniem podpisuje :) podsumowując... p!nk for ever <3 !!! ;D pozdro dla wszystkich fanów!

madziula_g

Zgadzam się z Madziulą, Madziula oięknie jej przygadałas kochana. A co do cb to chciałabym usłyszec ciebie, ale chyba to się nie stanie, a dlaczego? Bo wyjesz i pierdziolisz bez sensu. P!nk ma talent, a ty, chyba nie ( no chyba że jakieś oriami Pozdro dla fanów P!NO RLZ. Madziula cudny post powyżej <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones