Raquel Welch

Jo Raquel Tejada

7,4
1 084 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Raquel Welch

Hehehe, jak czytałam Forresta to przyznaje, ze nie mialam pojecia, ze jest taka aktorka, wczoraj ja przez przypadek na kanale E! zobaczylam :P

CzarnaKrwinka

Najwyraźniej jesteś jeszcze młodą osobą, ja oglądałem z Raquel wiele filmów i szczerze mówiąc mimo nie najlepszych ról to dla mnie najpiękniejsza w swoim czasie aktorka, a te dzisiejsze sztuczne piękności nigdy jej nie dorównają. W latach jej świetności oczy wszystkich były jeszcze skierowane w stronę Brigitte Bardot ale według mnie Raquel była o wiele piękniejsza.

CzarnaKrwinka

Właśnie w tym samym celu tu weszłam;) Tylko, że znałam nazwisko, ale chciałam zobaczyć w czym jeszcze grała oprócz tego jednego, którego fragmenty kiedyś widziałam.. tam gdzie hasała w futrzanym bikini (1 mln years b.c.);)mnie na świecie jeszcze nie było i długo być nie miało, jak Raquel grała w filmach i uznawano ją za jedną najseksowniejszych aktorek, więc też jej praktycznie znikąd nie kojarzę.
ps. w Forreście ją opisali jako niezłą histeryczkę;P

CzarnaKrwinka

A po Polsku?

CzarnaKrwinka

Gdyby nie ona, Rita Hayworth i MM, Andy Dufresne nigdy nie uciekłby z Shawshank...

Była wprost odurzająca w "MILION LAT PRZED NASZĄ ERĄ",
szalona w "BANDOLERO", rozbrajająco niezdarna w "Trzech muszkieterach" ale aktorsko najciekawsza w dreszczowcu "OSTATNIE SŁOWO SHEILI".
Naprawdę należało do niej.

https://www.filmweb.pl/film/Ostatnie+s%C5%82owo+Sheili-1973-10549

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones