Richard MaddenI

7,7
18 820 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Richard Madden

Richard występuje w nowym serialu "Sirens". Nie ma go jeszcze na FW i nie wiem dlaczego, ale nie mogę go dodać :/
"Sirens" to serial komediowy o trzech ratownikach medycznych. Na chwilę obecną wyemitowano 2 odcinki z 6 planowanych. Postać grana przez Richarda to Ashley Greenwick, najlepszy przyjaciel Stuarta, gej.

daliyah22

też to miałam napisać :)
a serial jak na razie mi się podoba.
pozdrawiam :)

coldgirl_eire

Trudno stwierdzić po dwóch odcinkach, ale zapowiada się nieźle. Tylko główny bohater mnie lekko irytuje xD Ciekawe, kiedy dodadzą go na FW :/
Również pozdrawiam :)

daliyah22

Z ciekawości oglądnęłam sobie zajawki i wygląda to całkiem spoko.
Jest może gdzieś ten serial dostępny online?

lulan

Hmmm. Nie mogę zamieścić tutaj linków, ani wysłać Ci ich w wiadomości :/

daliyah22

Szukałam na popularnych stronach z serialami to nie ma. Nie mogę też zobaczyć na vod channel 4 :(
Trochę do bani... Poczekam może się pojawi.
Szkoda jednak bo w wakacie powiewa serialową nudą i przydało by się coś nowego .

lulan

Gej ? Czemu akurat gej ? No chociaż w sumie to początki ... Colin Morgan też grał geja ... jakiś czas oczywiście

Enterraz

A co w tym złego? To tylko rola. W "Worried About the Boy" grał niby heteroseksualnego Kirka, który jednak był przez jakiś czas w związku z gejem.
W wywiadach dał wyraźnie, ale delikatnie do zrozumienia, że on sam gejem nie jest.

daliyah22

No wiem wiem , ale tak jakoś ... geja ... brrr . A co powiedział ?

Enterraz

Dokładnie nie pamiętam i nie mam czasu szukać togo wywiadu.
I dalej nie rozumiem czego to takie złe grać geja... homofobia to nie powód do dumy.

daliyah22

Nie jestem homofobem weź przestań . Po prostu uważam że taka rola troche do niego nie pasuje , co ?

Enterraz

Jeśli ktoś jest dobrym aktorem, to pasować do niego może nawet rola transwestyty śpiewającego w nocnych klubach (: I myślę, że geja zagrał bardzo dobrze, podobał mi się bardziej, niż w Grze o Tron.

pietrox2

Zarówno w "Worried about the Boy" jak i w "Sirens" znakomicie sobie poradził, jako gej jest taki jakiś... słodki :D Zwłaszcza w
"Sirens" - szczególnie rozczulił mnie, gdy wydostał się z zamknięcia w schowku na miotły. No i ta scena kościołowa. ;)

Kvenhetja

Ta scena kościołowa to akurat była do luftu, aczkolwiek jego uśmiechy i przygryzanie wargi zawsze robią wrażenie. Do tego ten boski akcent. Rysiek jest świetnyw roli Asha i właściwie podoba mi się bardziej w "Sirens" niż w "GoT". W 1 sezonie kochałam, teraz zaczyna mnie wnerwiać przez ten żałosny romans z Talisą...
No i polecam "Birdsong". Rola krótka acz godna. No i cóż... znowu jest tam gejem :D

Prywatnie jego dziewczyną jest Jenna Louise Coleman

http://www.trbimg.com/img-4f90b41f/turbine/redeye-richard-madden-jennalouise-col eman-dati-001/600

Enterraz

A właśnie... Gdzie Colin grał geja, bo jestem tego ciekawa.

xena_4

Kilka lat później, ale mam odpowiedź:
https://www.youtube.com/watch?v=hrqHKKjm7Z0
No i jeszcze chyba w 'Merlinie' :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones