Sean Bean

Shaun Mark Bean

8,2
51 348 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Bean

Nie wiem czy się ze mną zgodzicie ale uważam że aktorsko najlepiej wyszła rola Boromira.Pasował tu idealnie.Niesamowicie pokazał obłęd jaki nim zawładnął

fauzi

Zgodzę się, ale najpierw powiedz, ile filmów i seriali z Beanem widziałeś? ;)

Hordeman89

Niewiele.Jakieś 20 co na tle jego dorobku aktorskiego wypada blado.Jednak oglądałem te pozycje najbardziej znane.Seriali raczej unikam więc nie widziałem żadnego.A Ty? (bez sarkazmu,z czystej ciekawości)

użytkownik usunięty
Hordeman89

Ja obejrzałam z Seanem 40 filmów :D

i którą role Seana najwyżej oceniasz pod względem aktorskim??

fauzi

a no muszę się zgodzić, tak samo jak teraz nowa pozycja HBO "Gra o Tron". Moim też, skromnym zdaniem ten człowiek ma twarz do filmów tego typu właśnie LoRT, wspomiana GoT. Zapuści włosy/zarost, dać mu kolczugę, wielki miecz na plecy i idealna postać do takich filmów ;)

ka2paz

ja przez pierwsze 5 odcinkow Gry o Tron ciagle widziałam w nim Boromira. Obsadzenie z taką charakteryzacją było ryzykowne, ale w sumie daje rade :)

maldonka

w Black Death też w sumie wyglądał jak Boromir;D

r0hnin

Dokładnie i wtedy nabrałem przekonania że tego typu postać do niego najbardziej pasuje.

fauzi

Boromir - najlepiej przedstawiona - dramatyczna postać w LOTR. Scena śmierci - epicka.

fauzi

On w ogóle pasuje do takich historycznych ról.

Swoją drogą- czemu na jego liście są Dwie Wieże i Powrót Króla?

Madoq

Bo grał tam we wspomnieniach.W Dwie wieże we wspomnieniach Faramira kiedy został wysłany przez ojca na narade do Elronda,a w Powrocie Króla we wspomnieniach Denethora.
Nie mam pojęcia czy jest on w normalnej wersji,ja oglądałem tylko wersje reżyserskie.

fauzi

Tylko w rozszerzonych się pojawia :P

kenysfenys91

Bardzo mozliwe,ja oglądam rozszerzone wersje. A tak wogóle świetna rola w Age of Heroes,który ostatnio oglądałem.

fauzi

Moim zdaniem jego najlepsza rola to Ryśka Szarpa co nie znaczy,że gdzie indziej zagrał źle,bo gra zawsze świetnie tylko,że nie zawsze w dobrych filmach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones