Sean Bean

Shaun Mark Bean

8,2
51 341 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Bean

Mi się najbardziej spodobał właśnie we Władcy pierścieni, Boromir był super

użytkownik usunięty
Veda12

a jakie widzialaś jeszcze filmy z nim? bo nie tylko we Wladcy wygląda świetnie. :)

użytkownik usunięty

W WP odrazu zwruciłam na niego uwagę,i odrazu polubiłam:)chyba najbardziej ze wszyskich:) Kiedy umierał serce podeszło mi do gardła:(to było straszne,a jednocześnie jest to wspaniały moment filmu.
Widziałam równierz pare innych filmów z jego udziałem i był we wszystkich za******y!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty

Ja jak odlądalam scene śmierci Boromira to po prostu plakalam jak bóbr. Pomimo tego że oglądalam ten film już setki razy to za każdym razem przeżywam to jak za pierwszym :.......( Fakt- nikt tak nie potrafi umierać jak Sean. A poza tym im jest starszy tym przystojniejszy.

Rzeczywiście, im starszy tym przystojniejszy, a poza tym to świetny aktor

użytkownik usunięty
Veda12

jakie filmy z nim widzialaś? bo ja tak szczerze to nie wiele jest je ciężko wypożyczyć lub kupić. :(

użytkownik usunięty

Fakt.Ciężko dostać jakikolwiek film z Sean'em,ale czasami można zobaczyś Go w tv:)oglądałam mi. A.Karenine(ten film był kiedyś w jakiejś gazecie) Troje ,essesex boys,czas patryiot€w,troje scarlett troje i pare innych

użytkownik usunięty

napisałam 3 razy troje:) sorrki , a tak pozatym bravo two zero goldeneye ,zloto glupców

użytkownik usunięty

dziewczyno skąd ty wzielaś essex boys ja tego filmu nigdzie nie mogę znaleźć, a szukam go gdzie tylko się da. Szczęściara. :)

użytkownik usunięty

essex boys było w tv,chyba w grudniu,puźno w nocy,ale ja i tak czekałam:)

użytkownik usunięty

ja to mam takiego pecha, że wszystko przegapie filmy, ostatnio wywiad z Sean'em i Nicolas'em na tv4. :(

użytkownik usunięty

Naprawde był???Jak ja mogłam nic nie wiedzieć???i przegapić???:(STRASZNE........ ....................

Najpiekniejsze sceny we Wladcy - smierc Boromira . A kto powie inaczej bedzie mial ze mna do czynienia ;)

Moja ulubiona persona w LOTR , pana Beana lubilem juz wczesniej ( chocby za role w "Roninie" ) ale po tej roli trafil na liste moich trzech ulubionych aktorow ;)

użytkownik usunięty
Noir

Zgadzam się ta scena jest wspaniala:):) U mnie Sean jest pierwszy na liście ulubionych aktor€w:)Pozdrawiam wszystkich fan€w

Sean ma wprawe w umieraniu i rzeczywiście w LOTR wyszło mu świetnie.Ma charyzme ,talent i niesamowity urok.Kocham wszystkie jego filmy.A jak ktoś by chciał zobaczyś jak wyglądały początki jego kariery niech obejrzy"burzliwy poniedziałek''.Do nabycia w wypożyczlniach:)

użytkownik usunięty
selena_9

Sean ma podobną scene śmierci do sceny w LOTR w Henryku VIII, kto widzial ten potwierdzi :)

użytkownik usunięty

Z tego co pamiętam, to Boromira nikt nie poćwiartował po powieszeniu na bramie rodzinnego miasta, całe podobieństwo sprowadza się do wyzionięcia ducha. Nie potwierdzam.
Bork.

użytkownik usunięty

Nie zapomnijcie o dacie jego śmierci(bodajrze 26 luty)tylko nie wiem jak sie ma kalędarz gondoru do naszego kaledarza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones