Sean Bean

Shaun Mark Bean

8,2
51 341 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Bean

nie lubię go. Właściwie nie wiem dlaczego, ale denerwuje mnie. Mimo to zgadzam się, że jest bardzo dobrym aktorem.

użytkownik usunięty
Zuleyka

Ja go kocham !!!!!!!!!!!!!!! i jeśli ty go nie lubisz to już twoja sprawa. Pewnie nie lubisz tego typu ról ,a ja lubię:) ale każdy ma swój gust .W jwdnym się zgadzamyjest bardzo dobrym aktorem.

użytkownik usunięty

A jeśli można wiedzieć dlaczego Go nie lubisz?? wyjasni ,chciałbym wiedzieć dlaczego??

Nie jest prawdą, że nie lubię tego typu ról - grywa często czarne charaktery co wcale mi nie przeszkadza. Allana Rickmana, który też gra negatywne postacie bardzo lubię. Jednak nie podoba mi się coś w tym aktorze i nie potrafię powiedzieć co. Nigdy nie czułąś do kogoś właściewie nieumotywowanej antypatii? Ze mną tak jest, obiektywnie przyznaję, ze gra dobrze, potrafię to docenić ale nie potrafię polubić.

użytkownik usunięty
Zuleyka

Co do czarnych harakterow to bylo tylko moje przypuszczenie.Mimo wszystko ciesze sie ze umiesz oceniac obiektywnie i chociarz go nie lubisz piszesz ze jest dobrym aktorem(w tym momecie masz moje uznanie)Ja czuje taka apatie do pitta. juz Cie zrozumnialam i o to mi chodzilo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones