Sean Bean

Shaun Mark Bean

8,2
51 221 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Bean

Czytałam ostatnio wywiad z Bernardem Cormwellem który ciągle pisze kolejne książki o przygodach Sharpa. Powiedział że jest szansa na to, że pod koniec roku zaczną kręcić kolejną część o Richardzie Sharpie :) Wiadomo kto zagra główną rolę ;) To narazie nic pewnego ale byłoby fajnie gdyby powstał ciąg dalszy :) Mogliby też nakręcić te wcześniejsze wątki - o początkach czyli w Indiach. Miał tam podobno kobietę (żona jakiegoś wrednego arystoraty) z którą miał romans... ona zaszła w ciąże i zmarła razem z dzieckiem przy porodzie....

Nimfa

Haha jaka szkoda:D Chyba jego prawdziwa zona tez z nim grala w tym filmie. Ja go niestety nie widzialam:(

Choco_late_2

tak :) Abigail Cruttender.... chyba sie poznali na planie :)

Nie widziałaś Sharpe'a?! Rany! Musisz koniecznie obejrzeć :) 14 super filmów :)

Nimfa

Nie widzialam:( chociaz troche chyba kojarze ten film, moze widzialam jakies urywki jak bylam mala:D Chcialabym zobaczyc Sharpa, ale cos mi sie nie wydaje zeby wkrotce puscili go w tv:/

Choco_late_2

ja też po raz pierwszy widziałam go w tv - tez byłam mała.... ale dopiero 2 miesiace temu obejrzałam całą serię :) wow... :) niesamowity :) 14 części... 28 godzin bombowego filmu :) w każdej częsci jakaś kobieta, przygoda, coś śmiesznego, coś bohaterskiego i co najważniejsze - Sean NIE GINIE!!! :D

Nimfa

No to musze to koniecznie obejrzec:)Skad mialas cala serie?:)

Choco_late_2

:) pożyczyłam od znajomej... :) ona chyba ściagnęła z netu (bo z tego co się orientuje to jest to możliwe w przypadku tego filmu)

jak już będę zarabiać dużo pieniędzy (póki co to studiuje) to sobie kupie całą serie na dvd :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones